Podobne strony

 • POLIMEX

  Transport
  Lista produktów firmy z zakresu: ceramika budowlana, izolacje budowlane i pokrycia dachowe, stolarka budowlana, system rynnowy PCV "Gamrat", rury kanalizacyjne i węże przemysłowe, fugi, kleje, zaprawy i tynki mineralne, system suchej zabudowy wnętrz, nawozy. Oferta współpracy w transporcie międzynarodowym oraz krajowym, usługi koparko-ładowarką i ciągnikiem rolniczym.
 • ARC Rynek i Opinia Sp. z o.o.

  Badania rynku
  Agencja wykonuje m.in. badania związane z wprowadzaniem nowych produktów na rynek, badania nowych nazw, badania służące optymalizacji cen produktów, badania trackingowe, badania zadowolenia klientów, oraz badania jakości. Najczęściej wykonuje badania rynku finansowego, wydawniczego, telekomunikacjnego, materiałów budowlanych, oraz piwa, soków, napojów.
 • Construction

  Dokumentacja budowlana
  Zakład kompleksowej obsługi inwestycji budowlanej. Świadczy usługi pośrednictwa nieruchomości, projektowania architektonicznego, podwykonawstwa i generalnego wykonawstwa, dostaw materiałowych. W sprzedaży dysponuje artykułami wykończeniowymi wnętrz, materiałami dociepleniowymi, suchymi tynkami i chemią budowlaną.
 • Polskie Składy Budowlane Sp. z o.o.

  Składy budowlane
  Spółka tworzy sieć niezależnych hurtowni materiałów budowlanych zapewniając współdziałającym firmom kampanie reklamowe, systemy informacji o rynku, logistykę, zaopatrzenie w produkty i silniejszą pozycję na rynku. Na stronie o celu działania spółki, dostawcach, udziałowcach grupy, asortymencie produktów i cennik.
 • FELIX Myszków - Materiały budowlane

  Składy budowlane
  FELIX Myszków to firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku budowlanym, oferująca budulec od fundamentów aż po dach.


:: Sklep budowlany z materiałami budowlanymi ::

Nasza ocena:
Adres: http://budomiks.pl/

Ulica: Skrobaczów 61a

Miasto: Stopnica
Kod: 28-130
NIP: 655-197-28-31

Telefon:
Opis:

Sklep budowlany BUDOMIKS to miejsce, w którym każdy może kompleksowo kupić materiały budowlane niezbędne do wszelakich remontów i budowy na każdym etapie. Sklep posiada bardzo szeroką ofertę towarową. Dlatego każdy może znaleźć tam to czego szuka pod kątem budowy, remontu domu i jego otoczenia. Sklep jest niezwykle przejrzysty i intuicyjny. Dodatkowo posiada fachową i rzetelną obsługę, która dba o każdego Klienta i zamówienie. Można kupić różną chemię budowlaną, a nawet wkręty i narzędzia.