Podobne strony

 • ATAREX

  Laminaty
  Firma produkuje na zamówienie wszelkiego rodzaju produkty i półprodukty z laminatów poliestrowo-szklanych (GFK i RTM). Poza produkcją na zamówienie realizuje również serie akcesoriów sportowych: tablice do koszykówki, słupki startowe, bandy boiskowe itp. Zajmuje się termoformowaniem z płyt ABS, PE i PS. Posiada własną modelarnię i wykonuje formy również z żywic i mat szklanych, wzmacnianych zbrojeniem stalowym i piaskiem kwarcowym. Szczegóły oferty i technologii - na stronie.
 • KANGOO JUMPS

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Kangoo Jumps to buty na "sprężynach" do biegania, ćwiczenia, skakania i zabawy. Kangoo redukują siłę uderzeniową w czasie biegania czy podskoków do 80% (na stawy od 40 do 80%)! Można ich używać wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz - na trawie, chodniku, plaży, a nawet na śniegu. Szczegóły i możliwość zakupu - na stronie.
 • ATHLETIC SHOP

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Internetowy sklep sportowy ze sprzętem siłowym, fitness i kulturystycznym. Dostawa, montaż, serwis oraz doradztwo. W ofercie m.in.: atlasy, ławki treningowe, sprzęt bokserski, rowery treningowe, trampoliny i wiele innych artykułów.
 • KK Sport akcesoria rowerowe

  Sport
  KK Sport z Lęborka to prężnie rozwijająca się firma, dla której celem nadrzędnym jest satysfakcja każdego klienta. Oferujemy sprzedaż rowerów renomowanych fabrykantów: Mavic, Author, Manitou, Shimano, Sram, Accent, Pro, Novatec, Cateye, Ritchey i Rock Shox. Prowadzimy także stałą sprzedaż podzespołów i części rowerowych. Począwszy od drobnych akcesoriów - na piastach i kompletnym osprzęcie skończywszy. U nas każdy odnajdzie rower dla siebie. Również jeśli chodzi o cenę! Także prowadzimy serwis i naprawę rowerów nie tylko zakupionych w KK Sport. Chcemy sprostać wyczekiwaniom każdego klienta, przeto angażujemy tylko doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i kwalifikacje. Naszą gwarancją jest wysoka postać dostarczanych przez nas produktów. Więcej na stronie internetowej.
 • Wszystko o fitness

  Sport
  Jeżeli interesujesz się zdrowym trybem życia, fitness i treningami ten portal jest dla ciebie. Poszukujesz wiedzy jak zdobyć Znajdziesz tutaj porady ekspertów, odpowiednie ćwiczenia oraz diety. Dowiesz się kiedy i co odpowiedniego jeść, jakie ćwiczenia są dla ciebie najlepsze i jak się ubrać do ćwiczeń. Portal fit.jestem.co to informacje dla każdego, zarówno dla osób dbających o zdrowie i kondycję, jak i dla osób, które chcą dopiero zdobyć wymarzoną figurę, formę i świetne samopoczucie.


:: Internetowy sklep sportowy - sportic.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://sportic.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Oferujemy naszym klientom sprzęt i odzież sportową najwyższej jakości. Ofercie naszego sklepu znajdują się wyłącznie produkty znanych marek. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom jak najszerszej grupy klientów. Nasza wykwalifikowana obsługa chętnie pomoże w wyborze odpowiednich produktów z naszej oferty. Zapraszamy