Podobne strony

 • Strona glowna CIOP

  Inne
  Centralny Instytut Ochrony Pracy. Opis działalności, rys historyczny i struktura.
 • BHP i prawo pracy

  Inne
  Witryna przeznaczona dla pracodawców i pracowników przedstawia przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, przeciwpożarowe wraz z regulaminami i komentarzami; ogólnopolski informator o usługach BHP i ppoż, dostawcach sprzętu, kursach i szkoleniach, publikacjach i czasopismach związanych z tematem - wszystko w podziale na województwa; dodatkowe informacje (także o filmach szkoleniowych i programach komputerowych), odpowiedzi na częste pytania.
 • Kancelaria Radcy Prawnego Waldemara Pejki "Prokura" Spółka Komandytowa

  Radcy prawni
  Strona zawiera informacje o kancelarii, która prowadzi kompleksową, stałą i doraźną obsługę prawną podmiotów gospodarczych, w zakresie prawa podatkowego, handlowego, cywilnego, administracyjnego i prawa pracy.
 • Kancelaria Radcow Prawnych "DiK s.c"

  Radcy prawni
  Strona spółki, której wspólnicy obsługują aktualnie, lub wykonywali w przeszłości obsługę prawną firm i podmiotów gospodarczych zajmujących się sprzedażą i przesyłem energii elektrycznej, budownictwem, handlem, transportem i spedycją. Zamieszczono informacje o oferowanych usługach, współpracujących podmiotach oraz dane właścicieli firmy.
 • Kancelaria Prawna - Fraciszek M.Nowak

  Radcy prawni
  Strona zawierająca informacje o prowadzonych działaniach oraz pracownikach firmy.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: doadwokata.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.doadwokata.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Ze względu na zmianę ról podmiotów prawnych jedna osoba może być pracownikiem lub pracodawcą, właścicielem albo najemcą, usługodawcą albo klientem itd. W związku z rolą społeczną, którą odgrywamy, odpowiednio podlegamy prawu. Portal Do Adwokata służy pomocą wszystkim bez wyjątku. Jest pomocny, jeśli potrzebujemy adwokata, który będzie nas reprezentował przed sądem, a także jeśli chcemy jedynie zasięgnąć porady prawnej. Z nami znajdziecie najlepsze rozwiązanie!