Podobne strony

 • Biuro rachunkowe Janina Jaworska

  Biura_rachunkowe
  Biuro rachunkowe w Szczecinie z wieloletnią historią funkcjonowania, prowadzone przez doświadczoną księgową. Pozwól zając się Twoimi sprawami związanymi z księgowością, kadrami, płacami, podatkami, ewidencją i innymi, z którymi możemy Ci pomóc. Unikniesz w ten sposób wielu skomplikowanych problemów związanych z finansami swojej firmy.
 • Doradca Podatkowy Szczecin

  Biegli_rewidenci
  Zapewniamy naszym Klientom pomoc i porady w następujących dziedzinach: podatek dochodowy od osób prawnych oraz od osób fizycznych; podatek od towarów i usług (VAT); podatek akcyzowy; należności celne oraz tryb postępowania i opłaty w handlu międzynarodowym; ceny transferowe; postępowanie i spory w sprawach podatkowych; międzynarodowe prawo podatkowe; ubezpieczenia społeczne; usługi dotyczące formalności związanych z podatkiem dochodowym od osób fizycznych; doradztwo w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych.
 • Biuro rachunkowe Szczecin

  Firmy wg branży
  Biuro rachunkowe Katarzyny Anders-Gibas w Szczecinie specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi dla podmiotów o różnej formie prawnej, profilu działalności jak i różnej wielkości. Księgowość Szczecin: pełna i uproszczona rachunkowość firm, deklaracje VAT, PIT, ZUS, obsługa kadrowa i płacowa, bilanse, sprawozdania statystyczne. Usługi rachunkowe dla małych i średnich firm.
 • RACHUBA S.C. Biuro Rachunkowe Szczecin

  Prawo i podatki
  Strona biura rachunkowego RACHUBA S.C. w Szczecinie. Zajmujemy się obsługą małych i średnich firm. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym blogiem, na którym postaramy się umieszczać nowości w zakresie podatków, ZUS i nie tylko. Ceny naszych usług są ustalane indywidualnie i są uzależnione od ilości dokumentów do zaksięgowania oraz pozostałych dodatkowych prac zlecanych nam przez klienta. Istnieje możliwość odbioru dokumentów bezpośrednio z siedziby klienta.
 • biuro rachunkowe szczecin

  Firmy wg branży
  Dzięki nam prowadzenie firmy będzie prostsze. Biuro rachunkowe Eko-Mat to profesjonalne usługi z dziedziny rachunkowości, podatków oraz środków europejskich. Dużą wagę stawiamy na dobre relacje z klientami przez co możemy jeszcze lepiej realizować ich potrzeby. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz szereg świetnych fachowców, dla których ta praca jest prawdziwą pasją. Dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na naszej stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Księgowość persaldo.szczecin.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://persaldo.szczecin.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Działamy na rynku księgowym, na którym jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług dotyczących między innymi prowadzenia ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów. Jednocześnie nasza Firma adytorsko konsultingowa Per Saldo jest w stanie zapewnić między innymi wykonanie badania sprawozdań finansowych. Gwarantujemy również realizowanie doradztwa finansowego.