Podobne strony

  • www.nanushki.com - jeśli skarpetki, To tylko Nanushki

    Firmy wg branży
    Kolorowe skarpetki firmy Nanushki to nie tylko skarpetki klasyczne (czyli głównie jednokolorowe), skarpetki wizytowe (idealne na eleganckie, oficjalne okazje) ale także śliczne, bezpieczne i jednocześnie bajeczne - skarpetki dziecięce. Nasz sklep internetowy ze skarpetkami to także stopki, które często wybierane są przez naszych klientów. Wykonane są one z wysokiej jakości bawełny, która pasuje do tenisówek, adidasów czy półbutów.
  • Kolorowe Skarpety Męskie

    Sklepy internetowe
    Firma Intenso z woj. łódzkiego produkuje kolorowe skarpety damskie. Wykonane z wysokiej jakości bawełny co sprawia, że są delikatne i miękkie dla skóry. To przyjemne w dotyku eleganckie skarpety przeznaczone dla wymagających odbiorców. Skarpety INTENSO wyróżniają niecodzienne wzory co sprawia, że są idealną pozycją dla Ciebie.


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: Kapitan Skarpeta ::

Nasza ocena:
Adres: https://kapitanskarpeta.pl

Kategorie:

Opis:

Kapitan Skarpeta - sklep internetowy ze skarpetkami.
Naszą motywacją do powołania do życia nowego superbohatera w mieście była chęć zobaczenia na rynku skarpetek które nam w 100% odpowiadają pod względem jakości i wzorów. Wierzymy, że skarpeta jest ważnym dodatkiem dopełniającym każdą stylizację i powinna być traktowana z należytą uwagą. Chodzimy w naszych skarpetkach z dumą i podwijamy lekko nogawkę, żeby się nimi chwalić.