Podobne strony

 • Germain’s Technology Group Polska (GTG)

  Rośliny i nasiona
  Uszlachetnianie nasion roślin uprawnych. Oferta dla firm nasiennych obejmuje pakiet technologii nasiennych: zaprawianie (filmcoat), inkrustację, otoczkowanie, priming, podnoszenie zdolności kiełkowania (advanced upgrading), kalibrację. Na stronie: o firmie, technologie, produkty, kontakt.
 • plytkidc.pl- płytki basenowe

  Firmy wg branży
  Szukasz wysokiej jakości płytek do łazienki bądź kuchni? Chcesz mieć gwarancję, że towar, z którego zamierzasz skorzystać jest wytrzymały i odporny na zniszczenia? Pragniesz uniknąć niemiłych niespodzianek podczas realizacji zamówienia? Skorzystaj ze sklepu internetowego PlytkiDC.pl, który cieszy się zaufaniem dużego grona odbiorców, doceniających nie tylko doskonałą klasę oferowanych wyrobów, lecz także obsługę na najwyższym poziomie. Szczególnie różnorodna propozycja zawiera płytki ceramiczne,
 • Wzorcowanie przyrządów, kalibaracja narzędzi i pomiary

  Nauka i technika
  MIKROTEST oferuje wzorcowanie przyrządów pomiarowych, naprawę wyposażenia pomiarowego oraz kalibrację narzędzi kontrolno-pomiarowych. Firma przeprowadza naprawy urządzeń metrologicznych oraz organizuje szkolenia dla laboratoriów wzorcujących i badawczych.
 • Wzorcowanie

  Elektronika
  Firma Vobitech zajmuje się wzorcowaniem przyrządów pomiarowych, jest to usługa, która pozwala na oddanie maszyn i urządzeń do użytku. W profesjonalnym laboratorium wzorcującym firmy Vobitech wykwalifikowani pracownicy przeprowadzają wzorcowanie. Firma Vobitech zajmuje się również stolarką aluminiową czyli między innymi ogrodami zimowymi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usługach jakie oferuje firma Vobitech to zapraszam na stronę internetową firmy.
 • kalibracja-alkomatu.info - serwis i kalibracja alkomatów

  Motoryzacja i transport
  Z myślą o naszych klientach i posiadaczach osobistych alkomatów stworzyliśmy stronę informacyjna dotyczącą serwisu, naprawy i kalibracji alkomatów. Kalibracja alkomatu to niezwykle istotna czynność, ponieważ może to nas uchronić od niezwykle nieprzyjemnych następstw. Utrata prawa jazdy, więzienie oraz spowodowanie uszczerbku na zdrowiu to tylko niektóre niepotrzebne skutki jazdy pod wpływem alkoholu.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Wzorcowanie ::

Nasza ocena:
Adres: http://wzorcowaniemiernikow.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Jesteś zainteresowany wzorcowaniem miernika pętli zwarcia? Szukasz profesjonalistów, którzy przetestują Twój sprzęt i którzy w razie potrzeby przeprowadzą niezbędną kalibrację? Jesteśmy do Twojej dyspozycji i pragniemy Ci powiedzieć, że mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Nasze laboratorium jest dobrze wyposażone i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.