Podobne strony

 • Polska Platforma Przetargowa

  Przetargi, zam. publiczne
  Zajmuje się organizacją procesu zakupowego elektronicznie. Oferuje także możliwość elektronizacji zamówień publicznych, zgodnie z prawem zamówień publicznych. Produkty i usługi PPP to przede wszystkim licytacje elektroniczne, aukcje elektryczne, katalog elektroniczny, raporty zakupowe i doradztwo.
 • Giełda Transportowa

  Komputery i internet
  Niemiecka firma TimoCom jest rozpoznawalna w branży TSL w całej Europie. Jej zasługą jest bowiem wprowadzenie na rynek w 1997 roku elektronicznej platformy handlowej dla przewoźników i spedytorów o nazwie Giełda Transportowa Truck&Cargo®. Program odniósł sukces w wielu krajach ponieważ w łatwy i dostępny sposób łączy w jednym miejscu spedycje i firmy przewozowe, oferując bezpośrednie zagraniczne oferty oraz zapewniając dostęp do kilkudziesięciu tysięcy sprawdzonych, międzynarodowych przedsiębior
 • Glob-proc.pl - eprzetargi

  Komputery i internet
  Firma Globproc to doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, gdzie należy zarządzać zakupami operacyjnymi. Nasza platforma ułatwia działania na tym polu i czyni je wygodniejszymi. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy wiele modułów, które zagwarantują sprawne działanie w ramach naszego systemu.
 • kielce24.com.pl - Leclerc Kielce

  Sklepy internetowe
  Sklep internetowy oferujący usługę opartą na asortymencie hipermarketu E.Leclerc Kielce. Jedzenie oraz wszystkie produkty dostępne przez Internet z bezpośrednim dowozem do domu.
 • Logintrade - platforma zakupowa

  Ekonomia
  Logintrade to firma oferująca rozwiązanie w obszarze zarządzania zakupami. Firma prowadzi platformę sprzedażową, która umożliwia branie udziału, a także negocjowanie na aukcjach elektronicznych. Za pośrednictwem platformy sprzedażowej można składać zapytania ofertowe czy oferty handlowe. Platforma umożliwia również dobór kryteriów ofert.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: pzp24.pl - przetargi elektroniczne ::

Nasza ocena:
Adres: https://pzp24.pl/

Ulica: Braniborska 2/10

Miasto: Wrocław
Kod: 53-680
NIP:

Telefon: +48 71 726 21 03
Opis:

platforma zakupowa, eprzetargi, platforma przetargowa, przetargi elektroniczne, platforma zamówień publicznych, eprzetargi publiczne, elektronizacja zamówień