Podobne strony

 • Dotacje Unijne

  Ekonomia
  Ze względu na oczekiwania rynku i naszych dotychczasowych klientów postanowiliśmy zaoferować Państwo ofertą przygotowywania wniosków unijnych na m.in dotacje czy fundusze. Unia Europejska istnieje od 1993 roku, Polska natomiast przystąpiła do niej w 2004 roku. Serdecznie zapraszamy do głębszego zainteresowania się naszą bogatą propozycją poprzez odwiedzenien naszej strony www.euro-dotacje.com.pl. Jeżeli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w prowadzonych przez nasz szkoleniach, zachęcamy do k
 • Dotacje unijne

  Ekonomia
  Branżowy portal o tematyce funduszy europejskich i dotacji unijnych. Zawiera informacje o wszystkich Programach Unijnych tzn. Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko, Program Operacyjny Inteligentny Rozwój, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich, Program Polska Wschodnia, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Horizon 2020 (horyzont 2020) oraz wszystkie Regionalne Programy Operacyjne. Portal zawiera informacje o dotacjach unijnych dla firm, dotacjach dla rolników oraz dopłatach dla gmin.
 • Pozyskiwanie dotacji unijnych

  Ekonomia
  Dabrowsky to firma konsultingowa zajmująca się pozyskiwaniem dotacji unijnych dla projektów prowadzonych przez polskie firmy. W ramach oferty świadczymy usługi przygotowania wniosków o dofinansowanie, biznes planów oraz prowadzimy rozliczanie dotacji. Dotacje pozyskujemy z Program Operacyjny Inteligentny Rozwój, Horizon 2020 Program Rozwoju Obszarów Wiejskich i innych funduszy pomocowych. Pozyskujemy również dotacje na eksport w ramach Interanacjonalizacji.
 • Pozyskiwanie Funduszy Unijnych - Europoint

  Oświata i edukacja
  Firma szkoleniowa Europoint zajmuje się przeprowadzaniem profesjonalnych szkoleń w zakresie tematyki Unii Europejskiej. Europoint to firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w organizacji szkoleń unijnych. Realizujemy szkolenia z tematyki zarządzania projektami unijnymi. Dodatkowo realizujemy szkolenia z tematyki komercjalizacji, innowacji i zarządzania własnością intelektualną. Szkolenia kierowane są do prywatnych przedsiębiorców, pracowników uczelni, urzędów,organizacji. Realizujemy szko
 • Po ir - inteligentnyrozwoj.info.pl

  Firmy wg branży
  Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi związane z doradztwem prawnym oraz europejskim, które w naszej firmie realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów. Nasze usługi wykonujemy już z powodzeniem od 6 lat na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie wesprzeć przedsiębiorstwa starające się do dofinansowania ze środków unijnych z różnego rodzaju funduszy oraz na różnorodne projekty realizowane przez naszych klientów.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: SAS Advisors - dotacje inwestycyjne ::

Nasza ocena:
Adres: http://sasadvisors.pl/

Ulica: Chłodna 51

Miasto: Warszawa
Kod: 00-867
NIP: 5272738455

Telefon: +48 22 223 05 34
Opis:

SAS Advisors to firma świadcząca usługi w zakresie pozyskiwania dotacji inwestycyjnych dla przedsiębiorstw, poszukujących wsparcia w rozwoju i ekspansji rynkowej. Usługi firmy obejmują cały proces finansowania projektów inwestycyjnych ze środków publicznych. Firma specjalizuje się w zakresie pozyskiwania finansowania na warunkach bardziej korzystnych niż finansowanie komercyjne, w szczególności dotacji unijnych.