Podobne strony

 • Stomatolog wrocław - Protetyka, Wybielanie zębów, Licówki

  Medycyna i zdrowie
  Dobra klinika stomatologiczna niekoniecznie musi oznaczać drogie i niedstępne dla każdego usługi. Oczywiście, że stomatologia nie należy do najtańszych dziedzin, aczkolwiek można znaleźć rozsądny kompromis pomiędzy jakością a ceną. Aldent to sprawdzone na świecie metody leczenia i poprawy wyglądu waszych zębów. U nas możecie wybielić zęby, założyć licówki, które w znacznym stopniu poprawią wygląd waszych zębów. Zajmujemy się także skomplikowanymi zabiegami chirurgii stomatologicznej, instalowani
 • Dentysta Wrocław

  Medycyna i zdrowie
  Gabinet dentystyczny Leodent jest zlokalizowany w centrum Wrocławia. Nieprzerwanie od 2002 roku oferujemy naszym pacjentom nowoczesne metody leczenia zębów. Dbamy o zdrowie twoich zębów profesjonalnie, bezboleśnie i bez stresu. Stomatolog nie może kojarzyć się pacjentowi negatywnie. Naszych lekarzy cechuje indywidualne podejście do każdego pacjenta. O jakości naszych usług świadczy ciągle zwiększające się grono zadowolonych pacjentów.
 • Stomatolog Wrocław

  Medycyna i zdrowie
  Zapraszamy na stronę wrocławskiej kliniki stomatologicznej Artident. Nasza szeroka oferta obejmuje leczenie stomatologiczne, ortodontyczne a także usługi protetyczne. Dbamy o komfort naszych pacjentów i dlatego nasi lekarze ściśle ze sobą współpracują, tak aby nasi pacjencji jak najszybciej mogli cieszyć się pięknym uśmiechem. Aby w pełni zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy na stronę!
 • Kolista 3/1

  Medycyna i zdrowie
  Gabinet stomatologiczny Dentestika mieszczący się we Wrocławiu zaprasza do zaznajomienia się ze swoją propozycją. Oferujemy Państwu: stomatologię zachowawczą, dziecięcą, ortodoncję, chirurgię, protetykę, leczenie kanałowe pod mikroskopem, implantoprotetykę, diagnostykę rentgenowską. Polecamy też bezpłatne konsultacje ortodontyczne dla dzieci i dorosłych. Z myślą o najmłodszych pacjentach przygotowaliśmy specjalny projekt wprowadzający do leczenia zębów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego w gabinecie stomatologicznym. Szczegółowe wiadomości i oferta gabinetu stomatologicznego dostępna jest na naszej stronie internetowej.
 • EXPERT DENTAL Eksperckie Centrum Stomatologiczne Wrocław

  Medycyna i zdrowie
  Centrum Stomatologiczne Expert Dental we Wrocławiu oferuje pełen zakres opieki stomatologicznej w oparciu o wyłącznie sprawdzone standardy leczenie, aktualna wiedzę medyczną i najwyższej jakości materiały. Oferujemy usługi stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie. Zakres usług: stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza z endodoncją, implantologia, chirurgia stomatologiczna, periodontologia, ortodoncja, stomatologia dziecięca, diagnostyka radiologiczna.


:: WellDent - Gabinet stomatologiczny ::

Nasza ocena:
Adres: http://welldent.pl/

Ulica: Kukuczki 5/9

Miasto: Wrocław
Kod: 50-570
NIP: 899-269-3446

Telefon: 71 7336061
Opis:

WellDent to wrocławski Gabinet Stomatologiczny, oferujący szeroki zakres usług dentystycznych. Gabinet dysponuje sprzętem najnowszej generacji, zapewnia także dostęp do nowoczesnych technologii medycznych. Oferowane usługi stomatologiczne obejmują m.in.: profilaktykę, ortodoncję, protetykę, implantologię, chirurgię stomatologiczną, stomatologię estetyczną.