Podobne strony

 • Spółka Doradztwa Podatkowego OPTIMUM

  Doradztwo finansowe
  Strona spółki doradztwa podatkowego, czyli w rozumieniu ustawy o doradztwie podatkowym podmiotu uprawnionego do usługowego prowadzenia rachunkowości przedsiębiorców oraz doradztwa podatkowego. Obecnie prowadzą stałą obsługę księgową i prawną blisko dwustu przedsiębiorstw.
 • Licencjonowane biuro rachunkowe e-Bros

  Biura_rachunkowe
  Prowadzenie ksiąg handlowych, KPIR, ryczałtu ewidencjonowanego, sporządzanie planów kont, sporządzanie polityki rachunkowości, sporządzanie list płac(etat, umowy zlecenia, prowadzenie kartotek kadrowych pracowników, prowadzenie gospodarki magazynowej, sporządzanie wszelkich deklaracji podatkowych np. ZUS, CIT-2, PIT-4, PIT-5, VAT-7, PIT-8A, PIT-8B, PIT-11 i inne. Sporządzanie bilansów rocznych, rachunku zysków i strat oraz sprawozdań finansowych według obowiązujących przepisów. Prowadzenie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami. Wystawianie przelewów, wyprowadzanie zaległości, prowadzenie ewidencji środków trwałych, załatwianie wszelkich spraw w URZĘDZIE SKARBOWYM i ZUS(po uzyskaniu pełnomocnictwa notarialnego).
 • METIS Biuro Rachunkowe Tomasz Jagoda

  Biura_rachunkowe
  Biuro Rachunkowe Metis w Warszawie oferuje usługi księgowe i kadrowo-płacowe. Pomagamy w założeniu firmy.Na naszej stronie znajdziesz zasady współpracy,dane adresowe, plan dojazdu do siedziby naszego biura rachunkowego, oraz aktualnie obowiązujące promocje dla firm chcących podjąć z nami współpracę.
 • Biuro rachunkowe Warszawa

  Biura_rachunkowe
  TeWa Impex Sp.z o.o. jest firmą, która od 1991 roku nieprzerwanie służy swoim Klientom w zakresie różnorodnych usług księgowych. Zdobyte przez wiele lat pracy doświadczenie gwarantuje wysoką jakość i szybkość świadczonych usług.
 • Biuro Rachunkowe Warszawa

  Biura_rachunkowe
  Biuro Rachunkowe Warszawa, które w ramach obsługi podmiotów gospodarczych, świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu księgowości, rachunkowości oraz kadr i płac. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Posiadamy Świadectwo Ministerstwa Finansów.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Biuro Rachunkowe Optimum ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.optimum-waw.pl

Ulica: Dobrowoja 3/4

Miasto: Warszawa
Kod: 04-003
NIP: 113-219-65-84

Telefon: (022) 465-85-39
Opis:

Optimum to biuro rachunkowe z siedzibą na warszawskiej Pradze. Od niemal 10 lat skutecznie prowadzi usługi księgowe dla swoich klientów. Zadowolenie klientów potwierdzone referencjami oraz umiejętności potwierdzone certyfikatami. Obsługuje zarówno firmy jednoosobowe jak i spółki. Dodatkowo prowadzi również usługi kadrowe. Więcej informacji na stronie www.