Podobne strony

 • Altor biuro detektywistyczne

  Ekonomia
  Firma prowadzi sprawy rodzinne, niektórymi z nich są rozwody, spadki, poszukwania źródeł dochodu czy też ustalanie miejsca pracy. Ceny usług biura detektywistycznego Altor ustalane są z każdym z naszych klientów indywidualnie przed podjęciem zlecenia. Koszta te zależne są w dużej mierze od ilości czasu potrzebnej na realizację zadania, stopnia jego skomplikowania i ilości osób z firmy biorących udział w przedsięwzięciu. Firma realizuje wszystkie zlecenia w ujęciu szeroko pojętych usług detektywi
 • KAMELEON

  Ekonomia
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura Detektywistycznego Kameleon z siedzibą w Szczecinie. Świadczymy usługi detektywistyczne dla prowadzonych spraw cywilnych, rodzinnych oraz karnych. Współpracujemy z Kancelarią Prawną. Naszym klientom zapewniamy wszechstronną opiekę detektywistyczną i prawną. Ofertę kierujemy do firm jak również osób fizycznych. Gwarantujemy profesjonalną jakość usług i dyskrecję. Oferujemy kompleksowe podejście do każdej sprawy i dążymy do rozwiązania, które zadowoli naszych klientów. Żeby dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności serdecznie zapraszamy na stronę internetową.
 • SECRET SPY

  Ekonomia
  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę licencjonowanego prywatnego detektywa, który funkcjonuje na terenie Szczecina. Detektyw proponuje współpracę w zakresie zbierania informacji, gromadzenia materiałów dowodowych, sprawdzania wiarygodności firm lub kredytobiorców, ustalania ojcostwa, poszukiwania zaginionych osób, pobierania materiału DNA do dalszych badań, monitoringu kamuflowanego bądź zabezpieczania komputerów. Istnieje także możliwość wystąpienia jako świadek w sądzie. Zapewniamy profesjonalizm, dyskrecję oraz atrakcyjne ceny usług. Więcej szczegółów na naszej witrynie.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Prywatny detektyw Szczecin ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.detektyw-szczecin.com.pl

Kategorie:

Opis:

PRO-FINDER Prywatny detektyw – działalność od 2000 roku. Jesteśmy osobliwą agencja detektywistyczna ze Szczecina, która może szczycić się sześcioletnim doświadczeniem w branży. Za pomocą zaawansowanym technologicznie urządzeniom potrafimy pozyskać niezbite dowody, które okazują się kluczowe w sprawach związanych z napaścią czy posądzeniem oszustwa ze strony pracownika.