Podobne strony

 • Fudim-Polmo Sp. z o. o.

  Myjnie
  Podstawową działalnością spółki Fudim-Polmo jest produkcja urządzeń diagnostycznych samochodów. Ponadto firma specjalizuje się w projektach zamkniętych obiegów wody dla myjni samochodowych z doborem myjni, dostawą, montażem, uruchomieniem i szkoleniem personelu oraz doborem, dostawą i montażem oczyszczalni ścieków technologicznych i separatorów ropopochodnych.
 • PKS w Pile

  Autobusy i PKS
  Wizytówka internetowa przedsiębiorstwa PKS, którgo głównym przedmiotem działalności jest świadczenie usług w zakresie przewózu osób w komunikacji międzymiastowej. Ponadto firma wypożycza autokary na wycieczki krajowe i zagraniczne, prowadzi stację obsługi i myjnię samochodową, a także parking dla TIRów oraz stację paliw.
 • Sultof S.C.

  Myjnie
  Prezentacja spółki Sultof, której głównym przedmiotem działalności jest sprzedaż i montaż myjni samochodowych oraz urządzeń wykorzystywanych w myjniach. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się: myjnie (bramowe, tunelowe, bramowo-tunelowe, TIR, ręczne samoobsługowe), a także odkurzacze, chemia samochodowa oraz zbiorniki.
 • Miejskie Przedsiębiorstwo Transportowe Sp. z o. o.

  Taxi
  Przezentacja firmy MPT, której przedmiotem działalności jest świadczenie usług komunikacyjnych (radio taxi), sprzedaż paliw i gazu lpg, mycie i czyszczenie samochodów, wykonywanie napraw samochodów oraz diagnozowanie i przeprowadzanie badań technicznych pojazdów samochodowych.
 • NovoNord

  Stacje paliw
  Firma oferująca kompleksową realizację nowobudowanych stacji paliw i centrów czystości, jak również świadczy usługi w zakresie remontów i modernizacji obiektów już istniejących.


:: frutiger.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.frutiger.pl


Opis:

Szwajcarskie korzenie firmy Frutiger wskazują na ważne zalety systemów produkowanych przez koncern – są to bardzo wydajne i wysokiej jakości myjnie służące do czyszczenia kół, podwozi, montowane w odpowiednich obiektach. Znane na całym świecie rozwiązania określa się jednymi z najlepszych, co odpowiada za stale rosnące zainteresowanie klientów.