Podobne strony

  • Przedszkole Warszawa

    Oświata i edukacja
    PrzedszkolaWarszawy.pl to innowacyjny portal, który ma na celu zebranie wszystkich warszawskich przedszkoli w jednym miejscu, tak aby rodzicom umożliwić możliwie szybki i wygodny wybór placówki do której pośle swoje dziecko. Na stronie zamieszczane są prezentacje zarówno przedszkoli, żłobków, punktów przedszkolnych jak i klubów maluch. Wyszukiwanie jest proste i szybkie, a mapa przedszkoli dodatkowo ułatwia znalezienie najbliższych przedszkoli.
  • Żłobki

    Media i społeczeństwo
    Zespół Niepublicznych Żłobków Integracyjnych Małe Misie to sieć placówek opiekuńczych, w których małe dzieci nie tylko uczą się i bawią, ale pod okiem specjalistów nabywają niezbędnych w dalszym życiu umiejętności i zdolności. Doświadczona i kompetentna kadra wspomaga rodziców w diagnozowaniu i rozwiązaniu problemów wychowawczych a także rozpoznawaniu różnego rodzaju dysfunkcji, które mogą przeszkodzić maluchom w harmonijnym rozwoju.


:: Żłobek Farma Artystów ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.farma-artystow.pl

Ulica: ul. Europejska 14C

Miasto: Warszawa
Kod: 02-964
NIP:

Telefon:
Opis:

Farma Artystów to prywatny żłobek w Warszawie (Wilanów). Jest to żłobek o profilu przyrodniczo-artystycznym. Dużymi zaletami żłobka jest domowa atmosfera oraz możliwość obcowania ze zwierzątkami, takimi jak króliki, kurki i kózka miniaturka. Żłobek znajduje się w spokojnej okolicy w wolnostojącym domu z ogrodem. Żłobek mieści się zaledwie 3 minuty drogi od Miasteczka Wilanów. Farma Artystów to domowa atmosfera, doskonałe warunki dla dzieci oraz kilka pięknie udekorowanych i wyposażonych sal.