Podobne strony

 • Henwar

  Komputery - sprzęt
  Sklep internetowy Henwar ma bogatą ofertę sprzętu komputerowego w internecie, zawsze aktualną i na czas.
 • bezprzewodowy.pl - sprzęt i technologie bezprzewodowe Visomatic

  Sieci i okablowanie
  Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą bezprzewodowego sprzętu do budowy sieci komputerowych i monitoringu oraz rejestratorów audio i video. Ponadto w ofercie znajdziesz radiotelefony i alarmy bezprzewodowe.
 • Komputerowy Sklep OnLine

  Komputery - sprzęt
  Sklep internetowy oferujący podzespoły i programy komputerowe oraz urządzenia peryferyjne. Szeroka gama artykułów do moddingu i tuningu PC. Bezpłatna pomoc techniczna przy doborze i konfiguracji.
 • LAN Centrum

  Usługi serwisowe
  Centrum oferuje kompleksową informatyczną obsługę firm, serwis komputerowy, montaż sieci komputerowych, odzyskiwanie danych, administrację sieci, usługi związane z Internetem.
 • Cyberbajt Wireless

  Jak się łączyć
  Cyberbajt - producent anten dla sieci bezprzewodowych. Dostarczamy nasze produkty do ponad 300 zagranicznych klientów oraz do ponad 500 w Polsce. 6-letnie doświadczenie, ponad 50 tys wyprodukowanych anten.


:: Internet bez limitu na całym świecie ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.xoxowifi.com

Ulica: ul. Piotrkowska 17

Miasto: Łódź
Kod: 90-406
NIP: 7282571727

Telefon:
Opis:

XOXO WiFi to malutki mobilny router, którego można używać w ponad 100 krajach na całym świecie. Ten mały mieszczący się w kieszeni hotspot pozwalaja użytkownikom uniknąć wysokich opłat roamingowych, zapewniając jednocześnie najlepszą szybkość, jakość internetu i niesamowity komfort. Jedno urządzenie zapewnia nielimitowany Internet w ponad 100 krajach,