Podobne strony

 • NT Systemy Komputerowe

  Dla przedsiębiorstw
  Oprogramowanie własne: MATER (dla biur projektowych), GRUNTY (dla firm prowadzących ewidencję gruntów), OPTY (dla firm wykonujących dwuwymiarowe rozkroje materiałów). Również oprogramowanie innych firm.
 • Inter - Boja PUH

  Opakowania papierowe
  Podstawową działalnością firmy jest produkcja opakowań jednostkowych i zbiorczych oraz elementów reklamowych na bazie papieru, kartonu i tektury, z nadrukami typu "flexo" i "offset". W firmie działa również pracownia architektoniczna "Boja" projektująca głównie budynki mieszkalne oraz obiekty handlowo-usługowo-przemysłowe.
 • Grupa Projektowa ARCHIKON - KARSTPROJEKT

  Usługi architektoniczne
  Witryna firmy zajmującej się pełno branżową dokumentacją projektową, analizami i usługami instalatorskimi oraz wizualizacją komputerową projektów architektonicznych.
 • Biuro Architektoniczne Bzdęga - Wiśniewski

  Usługi architektoniczne
  Witryna ukazująca projekty architektoniczne zrealizowane przez biuro Bzdęga - Wiśniewski. Projekty te posegregowane są od roku 1994 do dnia dzisiejszego.
 • Projektowanie Budowlane mgr inż. Bogumiła Prokop

  Usługi architektoniczne
  Strona firmy zajmującej się projektowaniem konstrukcji domków jedno- i wielorodzinnych, obiektów handlowych użyteczności publicznej i przemysłowych zarówno o konstrukcji żelbetowej jak i stalowej. Firma ponadto oferuje nadzory budowlane, ekspertyzy i opinie budowlane.


:: projektgabinetu.com ::

Nasza ocena:
Adres: http://projektgabinetu.com

Kategorie:

Opis:

Jesteśmy zgranym zespołem, od lat specjalizujemy się w projektowaniu gabinetów i wiemy na co zwracać uwagę dobierając meble do gabinetu dentystycznego, terapeutycznego lub lekarskiego. Wybierając naszą ofertę możesz mieć pewność, że staniemy na wysokości zadania i specjalnie na Twoje potrzeby zaaranżujemy modne i oryginalne wnętrze. Jesteśmy świadomi tego, że gabinety są swoistego rodzaju wizytówkami i stanowią o prestiżu danych lekarzy.