Podobne strony

 • Wczasy nad morzem

  Serwisy informacyjne
  Informacja o pensjonatach i domach wczasowych na Półwyspie Helskim i w Jastrzębiej Górze.
 • Wakacje nad morzem

  Nad morzem
  Na stronie znajdziesz zaproszenie na tani, atrakcyjny, letni wypoczynek nad morzem.
 • Pensjonat Helena

  pomorskie
  Pensjonat znajduje się w centrum miejscowości Karwia w odległości 20 m od plaży. Tu zapoznasz się z ofertą noclegów oraz cenami.
 • Pensjonat Maja

  zachodniopomorskie
  Pensjonat jest położony ok. 200 m od plaży, oferuje pokoje 2, 3 i 4-osobowe o zróżnicowanym standardzie. Zapoznaj się z warunkami zakwaterowania, zobacz zdjęcia oraz przeczytaj informacje o Dźwirzynie.
 • Pensjonat Relax

  zachodniopomorskie
  Skąpana słońcem plaża, przytłumiony szum fal, orzeźwiająca bryza - czy możesz sobie wyobrazić lepsze miejsce na spędzenie urlopu? Jeżeli nie, to koniecznie przyjedź do Mielna-Unieścia, do pensjonatu Relax i Relaksik. Tu zapoznasz się z ofertą wypoczynku i noclegów.


:: www.cyman.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.cyman.pl

Ulica: ul. Słoneczna 7 Rowy

Miasto:
Kod: 76-212
NIP: 8390002530

Telefon: 59 814 19 30
Opis:

40 miejsc noclegowych w gustownie urządzonych pokojach oferuje Pensjonat Cyman w nadmorskiej miejscowości Rowy. Dla gości proponujemy pokoje z TV, łazienką, z dostępem do aneksu kuchennego z lodówką. Posiadamy 2 i 4-osobowe pokoje z balkonem lub bez balkonu pokoje 3-osobowe. Proponujemy także możliwość wynajęcia 5-osobowego apartamentu. Doskonała lokalizacja w pobliżu centrum, 150 m do morza, w otoczeniu terenów rekreacyjnych. Oferujemy Państwu codziennie świeże ciasta i wypieki własnego wyrobu, które stanowią zaopatrzenie naszej cukierni i piekarni. Zapraszamy do kontaktu!