Podobne strony

 • Spółdzielnia "ODNOWA" Zakład Pracy Chronionej

  Zakłady pracy chronionej
  Firma działa na bardzo wielu płaszczyznach. Usługi świadczone przez nią to: ochrona mienia i osób - monitoring, usługi porządkowe, usługi budowlane, usługi medyczne, naprawy samochodów, usługi biurowe, naprawa sprężarek i urządzeń chłodniczych, przewijanie silników, badanie środowiska pracy, archiwowanie akt. Prowadzi także zakład krawiecki i Ośrodek Wypoczynkowy "POTOK".
 • Walentyński

  Maszyny budowlane
  Firma sprzedaje narzędzia budowlane najwyższej jakości oraz świadczy usługi cięcia i wiercenia w betonie zbrojonym. W ofercie narzędzia Hilti, Bosch, Makita, Metabo.
 • Borex

  Składy budowlane
  Centrum dystrybucji materiałów budowlanych znanych producentów kominów, bloczków gipsowych, chemii budowlanej i innych. W serwisie szczegółowa oferta poddostawców z cennikiem, parametrami oraz zastosowaniem ich produktów. Także lokalizacja i dojazd.
 • Grupa Energotechnika

  Okna, drzwi
  Grupa Energotechnika obsługuje sektor energetyczny i budowlany rynku. Prowadzi sprzedaż artykułów instalacyjnych, stolarki, produktów z tworzyw i wielu innych, zajmuje się wykończeniem wnętrz ( sufity, parapety itp.) oraz montuje okna i drzwi i tworzy ogrody zimowe. W witrynie liczne zdjęcia, bogaty zestaw ofertowy, referencje, przedstawicielstwa.
 • Nadbud

  Beton
  Przedsiębiorstwo wielobranżowe zajmuje się produkcją betonu oraz usługami budowlanymi. Firma wykonuje kompleksowe realizacje budynków mieszkalnych, biurowych, lokali użytkowych, hal przemysłowych, parkingów oraz innych obiektów użyteczności publicznej.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Anion-tranposrt ::

Nasza ocena:
Adres: https://anion-transport.pl/

Kategorie:

Opis:

Anion Tranposrt - Usługi transportowo-spedycyjne i budownicze. Zajmujemy się wykonywaniem robót ziemnych, przeprowadzaniem rozbiórek i wyburzeń, tranposrtem piasków i innych materiałów sypkich, handel kruszywami. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami budowlanymi, które również wynajmujemy naszym klientom. Cechuje nas ponad 25 lat doświadczenia. Nasza historia nie skupia się wyłącznie na rynku lokalnym, ale jest poszerzona o rynek światowy, który nie ma sobie równych. Staramy się o błyskawiczne wyko

Słowa kluczowe: