Podobne strony

 • Komornik Sądowy Rewiru III przy Sądzie Rejonowym w Szczecinie

  Komornicy
  Wizytówka jednej ze szczecińskich kancelarii komorniczych. Zamieszczono kilka informacji dla wierzycieli.
 • Komornik Sądowy Rewiru XII we Wrocławiu

  Komornicy
  Strona funkcjonariusza publicznego działającego na podstawie ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o komornikach sądowych i egzekucji. Zawiera informacje o najbliższych licytacjach oraz terytorialnym zasięgu jego pracy.
 • Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sopocie

  Komornicy
  Strona trójmiejskiego urzędnika zajmującego się czynnościami egzekucyjnymi. Zamieszczono informacje o organizowanych licytacjach, właściwościach terytorialnych, a także uregulowania prawne wykonywania zawodu komornika.
 • Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tczewie

  Komornicy
  Na stronie można znaleźć informacje na temat zasięgu terytorialnego pracy urzędnika, organizowanych licytacjach, prawnych podstawach wykonywania tego zawodu.
 • Komornicy Sądowi w Polsce

  Komornicy
  Serwis prowadzony przez Krajową Radę Komorniczą zawierający informacje o regionalnych zrzeszeniach egzekutorów sądowych, władzach organizacji, kancelariach przy sądach rejonowych. Zamieszczono dokumenty każdej z izb, ustawy (oraz ich projekty) regulujące działania komornicze a także kodeks etyki zawodowej i wywiady z szefami rady.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Nieruchomosci.e-ksr.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://nieruchomosci.e-ksr.pl/

Kategorie:

Opis:

E-KSR - Nowoczesna platforma windykacyjna. Miejsce dla wierzycieli oraz dłużników, którzy chcą wykorzystać je jako narzędzie do szybkiego rozwiązywania problemów finansowych. E-KSR zachęca do stałego wdrażania nowych pomysłów technologicznych. Skupiamy profesjonalistów z całego kraju licząc nie tylko na zaangażowanie z ich strony, ale również zainteresowanych aukcjami. Platforma opiera się na ogromnej bazie danych składającej się ze zweryfikowanych i doświadczonych specjalistów z całego kraju. S

Słowa kluczowe: