Podobne strony

 • Gram Bo Lubię - Forum Counter Strike, Serwery CS 1.6

  Gry
  Forum poświęcone grze Counter-Strike 1.6, Serwery CS 1.6, Poradniki CS, Poradniki AMXX, Pluginy AMXX, Fragmovie, Mapy do cs, Boty do cs, po za tym strefa Download oraz Filmy Online. Nasze forum tworzy społeczność ludzi grających w najpopularniejszą jak dotąd grę multiplayer, którą jest Counter Strike 1.6. Ponad to na naszym forum każdy może wyrazić swoje zdanie, zawiązać znajomości, uczestniczyć w organizowanych przez nas konkursach! Wszystko to i więcej znajdziecie na GramBoLubie.com.
 • Sieć Serwerów Cs-Gra.pl

  Gry
  Strona przeznaczona jest dla dużego grona osób, dla tych młodszych i starszych. Zawiera wiele informacji na temat gry online Counter-Strike 1.6.
 • Counter Strike 1.6 Download

  Gry
  Zanurz się z nostalgią w świat FPP z kultową grą Counter Strike 1.6 którą możesz pobrać na tej stronie zupełnie za darmo i bez ograniczeń transferu. Tylko tutaj nowe oraz ciekawe wersji CS 1.6, m. in. Counter Strike 1.6 Source Edition, CS 1.6 PRO 2014 oraz wszystkim bardzo znana i lubiana oryginalna wersja CS 1.6 Original. Miłej zabawy na najlepszych serwerach CS 1.6 które umieściliśmy w zakładce Internet wraz ze znajomymi!
 • Download.csiks.pl

  Komputery i internet
  Nasza strona została stworzona z myślą o miłośnikach gier komputerowych, którzy swój wolny czas spędzają przed ekranem komputera. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że takich osób jest sporo i dlatego też, specjalnie dla nich umożliwiliśmy download cs 1.6. Jeśli chcesz się wcielić w rolę terrorysty lub antyterrorysty, to gorąco zapraszamy na nasz portal.


Tu jesteś » Strona główna » Gry

:: Counter Strike 1.6 Pobierz - CS 1.6 Download Non Steam ::

Nasza ocena:
Adres: http://downloadcs16.pl


Opis:

Ściągnij pełną wersje Counter-Strike 1.6 Non Steam. CS 1.6 Download każdej wersji CS 1.6. Dostępne wersje CS 1.6 Non Steam v43, v48, PRO, CS:GO Mod, Portable i inne.
CS 1.6 Download to najszybszy sposób aby pobrać całkowicie za darmo najlepszą grę FPP CS 1.6.
Ponadto na naszym blogu znajdziesz artykuły, nowości, aktualizacje, patche do cs 1.6