Podobne strony

  • BETTER SMILE chirurgiczne usuwanie zębów kraków

    Firmy wg branży
    W Krakowie znajduje się Centrum Stomatologii BetterSmile, które od 1997 roku przyjmuje pacjentów. Zajmujemy się nie tylko stomatologią ogólną oraz zachowawczą, lecz swoim pacjentom staramy się przekazać elementarne zasady właściwej profilaktyki i higieny jamy ustnej, aby pomóc zapobiegać próchnicy i innym problemom zębów. Oprócz leczenia próchnicy i miazgi zębowej, swoim pacjentom świadczymy również usługi z zakresu stomatologii estetycznej. Zajmujemy się więc usuwaniem przebarwień i piaskowaniem, a także korygowaniem kształtu zębów oraz wstawianiem koron, protez i innych rodzajów uzupełnień. Więcej informacji na temat praktyki stomatologicznej odnajdziecie Państwo na stronie internetowej.
  • Centrum Stomatologii w Krakowie

    Medycyna i zdrowie
    Czasem narzekamy na słabe i przebarwione zęby, bolące i krwawiące dziąsła czy nieświeży oddech. Należy temu jak najszybciej zapobiec, bo przecież uśmiech jest najpotężniejszą bronią świata! Jedyny warunek - uśmiech ma być szczery i otwarty! Niedoskonałości rodzą kompleksy i nasze życie staje się gorsze. Dlatego, jeżeli masz już tego dość i chcesz się temu przeciwstawić, koniecznie zajrzyj na naszą witrynę internetową i przejrzyj nasze możliwości walki z problemami uzębienia.


:: www.bjb.net.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://bjb.net.pl

Ulica: ul. Lubicz 24

Miasto: Kraków
Kod: 31-503
NIP: 6782666270

Telefon: 12 430-34-63
Opis:

Nowoczesne zaplecze techniczne i metody, profesjonalizm i rodzinna atmosfera to oferta BJB Stomatologia Estetyczna w Krakowie - Kliniki Stomatologii Estetycznej i Implantologii, jaką stworzyło małżeństwo absolwentów krakowskiej Akademii Medycznej - Barbara Borowska-Jachym i Robert Jachym. Nasze usługi obejmują leczenie endodontyczne, protetykę i ortodoncję. Większe problemy stomatologiczne rozwiązujemy z zastosowaniem implantów lub technologii precyzyjnego wykonywanie licówek czy koron zębowych - Cerec 3D. Dzięki systemowi Anaeject oferujemy leczenie bez bólu. Zapraszamy na wizytę!