Podobne strony

  • www.ideamask.pl

    Firmy wg branży
    Ideamask z Krakowa to producent masek i filtrów antysmogowych, których sprzedaż prowadzi w ramach swojego sklepu internetowego www.ideamask.pl. Nasze produkty są skierowane do osób, które poza pomysłowym designem, są świadome ekologicznie, dbają o swoje zdrowie i zdrowie swoich najbliższych, przede wszystkim dzieci oraz stawiają na wysoką jakość. Estetyka, jakie proponujemy odzwierciedla aktualne trendy modowe. Posiadamy kolekcje dla dorosłych i dzieci, a maski dostępne są w 6 rozmiarach, dwa najmniejsze - przeznaczone są dla dzieci. Zapraszamy na naszą stronę do zaznajomienia z całą ofertą!
  • maski-antysmogowe.net

    Firmy wg branży
    Prowadzony przez nas portal jest w całości poświęcony tematyce masek antysmogowych, oczyszczania powietrza. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, z jak zanieczyszczonym powietrzem mamy do czynienia w okresie jesiennym i zimowym. Dlatego też prezentujemy naszym czytelnikom warte uwagi maski antysmogowe. Jesteśmy w stanie zaproponować najciekawsze rozwiązanie poprzez ciekawe maski antysmogowe i ranking takich produktów. Ponadto opisujemy oczyszczacze i nawilżacze powietrza. Warto zatem sprawdzić


:: Urban mask ::

Nasza ocena:
Adres: http://urbanmask.pl

Kategorie:

Opis:

Zbliża się jesień i zima? Żyjesz w dużym mieście i liczysz się z tym, że w tych okresach czasu zjawisko jakim jest smog jest szczególnie nasilone? Chcesz swobodnie poruszać się po mieście? Prezentujemy Ci nasze maski antysmogowe i zapewniamy, że montowane w nich filtry posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.