Podobne strony

 • Metalmax

  Systemy mocowań
  Firma ma w swojej ofercie nity standardowe i specjalne, jak np. szczelne, miedziane, nierdzewne, z szerokim łbem itp. Na stronie znajdziesz opisy produktów wraz z rysunkami.
 • Anpol

  Sprzęt stomatologiczny
  Firma specjalizuje się w sprzedaży sprzętu i urządzeń medycznych jako bezpośredni importer oraz autoryzowany dealer producentów. Ponadto zajmuje się kompleksową obsługą klienta w zakresie doradztwa doboru sprzętu i finansowania zakupów, pomocą w opracowaniu dokumentów kredytowych oraz ubezpieczeniem sprzętu.
 • Hurtownia wyrobów stalowych i elementów złącznych

  Handel wyrobami hutniczymi
  Firma posiada w swej ofercie wyroby hutnicze (kątowniki, teowniki, dwuteowniki, ceowniki, płaskowniki, blacha, rury, pręty), elementy złączne (śruby, wkręty, nakrętki, podkładki, kołki, nity, nitonakrętki, gwoździe) oraz zbiorniki plastikowe, zbrojoną folię aluminiową i profile aluminiowe. Na stronie zakładu znaleźć można jego ofertę cenową.
 • Bulten Stainless Sp. z o.o.

  Narzędzia
  Firma oferuje kwasoodporne, nierdzewne: śruby, nakrętki, podkładki, wkręty, blachowkręty, nity zrywalne ze stali A2 i A4 oraz wkładki Recoil do naprawy zerwanych gwintów. Na stronie - zdjęcia i parametry proponowanych produktów.
 • Metal - System

  Handel wyrobami hutniczymi
  Firma to dystrybutor elementów złącznych nierdzewnych, śrub wytrzymałościowych, narzędzi, chemii technicznej i budowlanej. Wykaz proponowanych produktów - na stronie.


:: INCOP ::

Nasza ocena:
Adres: http://incop.pl/

Ulica: Piekarska 97

Miasto: Bytom
Kod: 41-902
NIP: 6262839600

Telefon: + 48 32 / 281 49 33
Opis:

INCOP to firma, która specjalizuje się w dystrybucji i sprzedaży m.in.: elementów złącznych oraz sprzętów do nitowania. W ofercie znajdziemy również usługi nitowania oraz przypawania kondensatorowego.Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem: tel.: + 48 32 / 389 00 74, e-mail: biuro@incop.pl oraz osobiście w siedzibie firmy przy ul. Piekarskiej 97 w Bytomiu (41-902). Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku od 8:00 – 16:00.