Podobne strony

 • skuteczne diety odchudzające dla dorosłych i dla dzieci

  Medycyna i zdrowie
  Oferujemy konsultacje dietetyczne dla osób w każdym wieku. Przygotowujemy gotowe diety odchudzające dla osób z nadwagą oraz diety zdrowotne dla osób z chorobami dietozależnymi - cukrzyca, nadciśnienie, zbyt wysoki poziom cholesterolu, kamice, zaparcia i wiele innych. Nasze doświadczenie gwarantuje zdrowe odchudzanie bez efektu jojo. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do naszego gabinetu.
 • Catering dietetyczny z opieką dietetyka w Warszawie

  Medycyna i zdrowie
  Perfect Diet to catering dietetyczny dostosowany do Twoich potrzeb. Codziennie dostarczamy naszym podopiecznym zdrowie i smaczne posiłki wprost pod drzwi. Nad całym procesem utraty wagi czuwają nasi dietetycy, którzy są do dyspozycji przez cały okres stosowania diety. Z nami osiągniesz swój sukces!
 • Dietetyk Warszawa

  Medycyna i zdrowie
  Profesjonalny dietetyk pomoże Ci zgubić nadprogramowe kilogramy i odzyskać dawną sylwetkę! Oprócz możliwości zasięgnięcia opinii dietetyka, na blogu publikujemy również przepisy na dietetyczne dania oraz artykuły dzięki, którym samodzielnie możecie poszerzyć swoją wiedzę z zakresu dietetyki. Jeżeli nie mieszkasz w Warszawie - możemy poprowadzić Twoją dietę całkowicie online!
 • DietQueen - Poradnia Dietetyczna Warszawa

  Hobby i pasje
  Działalność prowadzona przez Poradnię Dietetyczną – Diet Queen z Warszawy należącą do Anny Matusik polega na pełnej opiece z zakresu dietetyki oraz dietoterapii. Szeroka oferta usług obejmuje takie jak – konsultacje online, plany żywieniowe, odchudzanie, dieta w cukrzycy i innych chorobach, dieta dla wegan, wegetarian i sportowców. Oferta jest skierowana do dorosłych i dzieci.


:: Poradnia LiveDiet24 ::

Nasza ocena:
Adres: http://livediet24.com

Ulica:

Miasto: Warszawa
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Wiodąca poradnia dietetyczna w Warszawie to gabinet LiveDiet24. Na konsultację można się umówić zarówno stacjonarnie, jak i przez internet, dlatego nasze usługi świadczymy bez ograniczeń geograficznych. Planujemy diety, których skuteczność zaskakuje samych pacjentów. Pracujemy także z kobietami w ciąży, dziećmi i sportowcami.