Podobne strony

  • 4gwiazdki.pl - Najlepsze Hotele SPA w Polsce

    Bazy hoteli
    Portal zawierający ofertę najlepszych 4-gwiazdkowych Hoteli SPA w Polsce. Oferta pakietów: Wypoczynkowych (weekend oraz wakacje, zarówno latem i zimą) SPA z bardzo bogatą bazą pakietów SPA z zakresu odnowy biologicznej i rewitalizacji oraz Okazjonalnych (takich jak: Boże Narodzenie, Sylwester, Walentynki, Wielkanoc itp).
  • Hotel SPA Pałac Staniszów

    Turystyka i podróże
    Jeżeli szukasz ciekawego, innego niż wszystkie hotelu, który zdumieje Cię rewelacyjnym wystrojem wnętrz i uczyni Twój wypoczynek niezapomnianym - zapoznaj się z propozycją Hotelu SPA Pałac Staniszów. Sama budowla pochodzi z końca XVIII wieku, a położona jest w Kotlinie Jeleniogórskiej. Historyczny, arystokratyczny styl miejsca, zachowane elementy snycerki, kamienne posadzki, antyczne meble, obrazy na ścianach, a przy tym luksus oraz osiągnięcia techniki z obecnych spowodują, iż będziesz czuł się tu szczególnie. Oferujemy też usługi naszej hotelowej restauracji, gdzie szefowie kuchni przygotowują wyśmienite potrawy tradycyjnej, polskiej kuchni oraz dania kuchni francuskiej. Więcej informacji na stronie www.


:: Neptuno Resort & Spa w Dźwirzynie ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.neptuno.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasz Neptuno Resort and SPA w Dźwirzynie to idealne miejsce na wypoczynek z dziećmi, relaks z ukochaną osobą, czy pobyt w sprawach biznesowych. Nasz hotel to miejsce przyjazne dzieciom. Aranżacja pokoi została dopracowana w najmniejszych szczegółach. Wnętrza są przestronne i stylowe. Przemiła obsługa pozostaje do dyspozycji gości. W restauracji serwowane są świeże ryby i smakowite przysmaki. Z kolei w centrum SPA można zadbać o dobre samopoczucie. Zapraszamy.