Podobne strony

 • QBS

  Dla przedsiębiorstw
  Firma QBS zajmuje się produkcją oprogramowania administracyjnego, dla bibliotek, biu, ewidencyjnego, finansowo-księgowego, handlowego, informatycznego, kadrowo-płacowego, medycznego, branżowego, sportowego, telefonicznego, zarządzania adresami, usługowego, archiwizacyjnego, maszynowego, magazynowego oraz programów na zamówienie. Na stronie szczegółowe informacje o funkcjach i zastosowaniu poszczególnych programów oraz sklep internetowy.
 • WebPro

  Usługi projektowania www
  Firma zajmuje się realizacją rozwiązań informatycznych opartych na nowoczesnych sprawdzonych technologiach. Szczególna uwagę przywiązuje do bezpieczeństwa, wydajności i niezawodności tworzonych systemów. Na stronie znajduje się portfolio i pełna oferta usług.
 • aplikacje mobilne

  Komputery i internet
  Od 2005 roku działamy na rynku rozwiązań informatycznych skupiając się na realizacji projektów wymagających zaawansowanych technologii. W naszej strukturze stworzyliśmy cztery dedykowane działy - zespoły specjalistów, którzy zapewniają profesjonalną realizację każdego projektu. Zrealizowaliśmy już ponad 100 projektów dla kilkudziesięciu klientów - od serwisów internetowych przez systemy portalowe i e-commerce po zaawansowane, zintegrowane systemy informatyczne.
 • Projektowanie, tworzenie i pozycjonowanie stron www

  Komputery i internet
  Od 2005 roku zajmujemy się tworzeniem oraz projektowaniem stron www, aplikacji internetowych, systemów klasy CMS i CRM. Działamy na terenie Poznania oraz całego kraju, do każdej strony www dajemy hosting i domena w prezencie!
 • Oprogramowanie na zamówienie

  Firmy wg branży
  Agencja reklamowa oferuje oprogramowanie na zamówienie. Oferta skierowana jest do firm, które chcą zautomatyzować procesy w firmie (magazyn, obsługa klienta, sprzedaż) i zaoszczędzić środki (czas, pieniądze). Wyróżnia nas staż na rynku- istniejemy z powodzeniem od 15 lat. Na stronie znajdziesz ofertę dla firm: od tworzenia oprogramowania na zamówienie do projektowania grafiki użytkowej.


:: LSB DATA.We feel IT. ::

Nasza ocena:
Adres: lsb.pl


Opis:

LSB DATA. Pomagamy firmom rozwijać się poprzez wykorzystanie narzędzi informatycznych. Każde rozwiązanie do czegoś służy – daje konkretne korzyści. Pomagamy wybrać te najlepsze, które sprawdzą się w Twojej firmie a następnie je wdrożyć. Jeżeli masz jakiś problem z zakresu IT w firmie, zgłoś się do nas a postaramy się go rozwiązać. Gwarantujemy, że rozwiązanie, które zaproponujemy będzie dobrane do Twojej sytuacji i unikalności. A jeżeli nie masz problemów, również zapraszamy do rozmowy. Jest duż