Podobne strony

 • GO - kurierzy

  Transport
  Cennik usług firmy kurierskiej.
 • Messenger Service Stolica

  Transport
  Dokładna charakterystyka usług firmy kurierskiej, jak nadać przesyłkę, FAQ, lista przedstawicielstw, możliwość zamówienia kuriera ze strony WWW.
 • SUPER TAXI 919

  Taxi
  Oferta firmy taksówkowej: taksówki osobowe i bagażowe, skomputeryzowana obsługa biura zgłoszeń, nowoczesna centrala telefoniczna, Karty Stałego Klienta, usługi kurierskie, grupowe przewozy dzieci na basen, dowóz i odbiór dzieci z przedszkola i szkoły, obsługa imprez okolicznościowych (wesela, chrzciny), dowóz paliwa oraz pomoc w uruchomieniu samochodu.
 • DHL - Polska

  Firmy kurierskie
  Dokładnie opisana oferta firmy kurierskiej: charakterystyka wszystkich usług, jak z nich korzystać, do ściągnięcia program pocztowy ułatwiający korzystanie z usług, możliwość sprawdzenia ze strony WWW, gdzie jest w danej chwili nadana przesyłka, lista biur DHL w Polsce.
 • Syrena

  Firmy kurierskie
  Oferta firmy kurierskiej świadczącej usługi na terenie całego kraju. Ponadto cennik i kompleksowe informacje o firmie i rodzjach usług.


:: Jak nadać kuriera ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kepex.pl

Kategorie:

Opis:

Jesteś zainteresowany nadaniem paczki o niestandardowych gabarytach? Chcesz, żeby firma kurierska przyjechała pod Twój dom lub firmę i odebrała paczkę? Jesteśmy do Twojej dyspozycji i prezentujemy Ci naszą ofertę. Prowadzimy firmę ułatwiającą wynajdowanie najtańszych kurierów i pomagamy załatwić wszystkie formalności.