Podobne strony

 • Biuro rachunkowe Wisła i Bielsko

  Ekonomia
  Biuro rachunkowo-podatkowe w Wiśle świadczące usługi również dla miasta Bielsko-Biała oraz Cieszyn. Siedziba biura rachunkowego znajduje się blisko centrum Wisły i prowadzone jest przez wykwalifikowanego i doświadczonego księgowego. Usługi świadczone przez biuro: uproszczona i pełna księgowość, podatki, kadry-płace, wynagrodzenia, ubezpieczenia, składki, rozliczenia i wiele innych potrzebnych do funkcjonowania Twojej firmy.
 • K&K Obsługa księgowa firm bielsko biała

  Prawo i podatki
  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Kancelarii Księgowo-Podatkowej „K&K”, która znajduje się w Bielsku-Białej. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości oraz doradztwie podatkowym. Naszymi odbiorcami są małe i średnie firmy z branży budowlanej, telekomunikacyjnej, transportowej, ochrony zdrowia i innych. Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji VAT, rozliczenia i doradztwo podatkowe, usługi kadrowo-płacowe i inne
 • ELITA Obsługa księgowa firm bielsko biała

  Firmy wg branży
  Agencja Doradztwa Gospodarczego i Obsługi Finansowej ELITA swoją siedzibę posiada w Bielsku-Białej. Firma istnieje na rynku od 1999 roku proponując kompleksową obsługę rachunkowo-księgową oraz finansowo-administracyjną dla osób fizycznych, firm posiadających osobowość prawną czy też spółek. W trosce o jakość świadczonych usług zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów z zakresu rachunkowości, doradztwa podatkowego i doradztwa finansowego. Gwarantujemy profesjonalizm, elastyczność oraz konkurencyjne ceny usług. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.


:: www.biurobilans.eu biuro rachunkowe cieszyn ::

Nasza ocena:
Adres: http://biurobilans.eu

Ulica: Motelowa 16

Miasto:
Kod: 43-400
NIP: 5481036378

Telefon:
Opis:

Pomoc w zakładaniu i rejestracji działalności/spółki, w wyborze formy opodatkowania oraz w doborze form zatrudniania w firmie świadczy Biuro Rachunkowe BILANS Barbara Holeksa. Jeśli jesteś z Cieszyna i szukasz kompleksowej obsługi księgowej to zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Na rynku funkcjonujemy od niemal 23 lat i wieloletnie doświadczenie jest naszą największą rekomendacją. Kolejnym atutem jest świadectwo Kwalifikacyjne Ministra Finansów jakie otrzymaliśmy na świadczenie usług księgowych. Oferujemy fachowe doradztwo w szerokim zakresie - zapraszamy!