Podobne strony

 • Certyfikaty Energetyczne

  Prawo i energetyka
  Firma Certyfikaty Energetyczne świadczy usługi w zakresie sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej różnorodnych obiektów budowlanych: lokali mieszkalnych w budownictwie wielorodzinnym, domów jednorodzinnych wolnostojących, budynków wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, lokali handlowo-usługowych. Doradztwo energetyczne.
 • Energybox - świadectwa energetyczne, certyfikaty, projektowanie instalacji

  Prawo i energetyka
  Firma zajmuję się wykonywaniem świadectw, charakterystyk energetycznych, projektowaniem instalacji sanitarnych( wodno - kanalizacyjnych, gazowych, centralnego ogrzewani, wentylacji i klimatyzacji
 • Certyfikaty Energetyczne

  Normy, certyfikaty
  Nasza firma powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na usługi certyfikacji energetycznej budynków. Służymy Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem. Posiadamy uprawnienia do certyfikacji wydane przez Ministerstwo Infrastruktury. Nasze działania koncentrujemy głównie na terenie województwa dolnośląskiego. Naszym celem jest dostarczanie usług certyfikacji energetycznej o najwyższej jakości.
 • Certyfikat Energetyczny

  Inne
  Krajowy Rejestr Certyfikatorów Energetycznych. Wystawianie certyfikatów energetycznych budynków i lokali mieszkalnych.
 • Certyfikaty Energetyczne

  Normy, certyfikaty
  Certyfikaty energetyczne budynków i lokali mieszkalnych. Sporządzanie świadectwa charakterystyki energetycznej.


:: www.smart-bud.com.pl świadectwo charakterystyki energetycznej ::

Nasza ocena:
Adres: http://smart-bud.com.pl

Ulica: Kalinowa 3/6

Miasto:
Kod: 41-806
NIP: 6482583077

Telefon:
Opis:

Doradztwo techniczne, inwentaryzacje budowlane, przeglądy techniczne budynków i badanie termowizyjne to podstawowy zakres oferty firmy Smart-Bud Marek Nowak z Zabrza, której wieloletnie praktyka umożliwia na realizację usług na wysokim poziomie. Podejmujemy się także wyceny maszyn, a swoje usługi świadczymy w całej Polsce. Ponadto na terenie Śląska zajmujemy się wydawaniem opinii technicznych obiektu budowlanego, wydawaniem świadectw charakterystyki energetycznej oraz specjalistycznym doradztwem w tym zakresie. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.