Podobne strony

  • tanie okna katowice

    Dom i wnętrza
    Trzeba pamiętać, że standardowe wyposażenie okien pcv nie obejmuje szeregu drobniejszych akcesoriów, które podnoszą poziom bezpieczeństwa lokalu, w którym okna są zamontowane, albo po prostu ułatwiają użytkowanie. Do tej pierwszej kategorii akcesoriów okiennych w Okna Katowice można zaliczyć klamki okienne z kluczami, dodatkowe zamki, okucia okucia antywyważeniowe czy szyby antywłamaniowe. W drugiej grupie dodatków znajda się dodatkowe uchyły, wywietrzniki, samozamykacze do okien pcv.
  • krismag.pl

    Firmy wg branży
    Kris-Mag z Zawiercia to firma, która na rynku działa od ponad 23 lat i wyspecjalizowała się w produkcji stolarki okiennej PCV. Poszerzając ofertę, proponujemy również montaż drzwi wejściowych i wewnątrzlokalowych rodzimych producentów, a także system aluminiowych rolet zewnętrznych marki Portos. W naszej ofercie znajdują się także parapety i bramy garażowe. Oferujemy poza tym system ocieplania budynków Kabe Therm. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi oraz wykonawstwa, co wynika z naszego doświadczenia, wysokich kwalifikacji brygad monterskich oraz naszej codziennej praktyki. Zapraszamy!


:: www.oknajachimczak.com okna sosnowiec ::

Nasza ocena:
Adres: http://oknajachimczak.com

Ulica: 3-go Maja 37

Miasto:
Kod: 41-200
NIP: 6252334011

Telefon:
Opis:

Szukacie eleganckiej stolarki okiennej? Trwałe okna z podwójnym uszczelnieniem o wysokich współczynnikach izolacyjności termicznej i akustycznej oferuje PHUT OKNA JACHIMCZAK w Sosnowcu, a dzięki funkcjonalnym dodatkom istnieje możliwość dobrania ich do drzwi np. tarasowych wg indywidualnych wymagań. Gwarantujemy montaż rozszerzony na foliach EPDM i w systemie illbruck. Proponujemy spotkanie indywidualne w salonie lub na budowie w dogodnym dla Państwa terminie. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy całą ofertę i do współpracy. Zapewniamy atrakcyjne warunki zakupu!