Podobne strony

  • MILIMEX-kompleksowe usługi budowlane]

    Budownictwo przemysłowe
    Spółka buduje sieci teletechniczne, obiekty przemysłowe, komunalne, infrastrukturę handlową, budynki mieszkalne w systemie "pod klucz" lub jako generalny wykonawca. Wspólpracuje z największymi firmami budowlanymi na rynku
  • Construction

    Dokumentacja budowlana
    Zakład kompleksowej obsługi inwestycji budowlanej. Świadczy usługi pośrednictwa nieruchomości, projektowania architektonicznego, podwykonawstwa i generalnego wykonawstwa, dostaw materiałowych. W sprzedaży dysponuje artykułami wykończeniowymi wnętrz, materiałami dociepleniowymi, suchymi tynkami i chemią budowlaną.
  • USG DONN

    Materiały wykończeniowe
    Firma jest filią konsorcjum zachodniego i dystrybuuje kompletne systemy sufitów podwieszanych, zabudowy wnętrz, podłogi, tynki. Na stronie zamieszczono wykaz dystrybutorów, katalog produktów i ich walory oraz informacje o firmie.
  • VEGA S.A.

    Schody, posadzki
    Spółka specjalizuje się w sprzedaży artykułów i usług wykończenia wnętrz oraz posadzkach przemysłowych polimerowych i poliuretanowych nawierzchniach sportowych. Na stronie oferta usług, referencje, dane finansowe, informacje o prowadzonych inwestycjach.
  • A.Dickman Sp. z o.o.

    Składy budowlane
    Skład materiałów wykończeniowych oferuje systemy suchej zabudowy, gipsy budowlane, gładzie budowlane, materiały izolacyjne, techniki mocowań. Na serwerze infomacje o świadczonych usługach, asortymencie, adresie


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Sufity napinane Allesufit ::

Nasza ocena:
Adres: http://allesufit.pl

Ulica: Odrodzenia 52/8

Miasto: Chorzów
Kod: 41-503
NIP: 643-160-77-50

Telefon:
Opis:

Frima MBud jest czołowym wykonawcą sufitów napinanych, sufitów 3d i podwieszanych. Uslugi objęte są 15 letnią gwarancją, MOntaż wykonywany jest na terenie całej Polski. Obok sufitów MBud wykonuje tez kompleksowe prace remontowe i wykończeniowe dla osób prywatnych, jak i firm, czy instytucji. Na stronie można obejrzeć relację z wykonanych prac.