Podobne strony

 • Totus Media - DTP, grafika, szkolenie - Warszawa

  Inne
  Totus Media. Usługi i wsparcie freelance dla agencji i wydawnictw. Studio DTP i reklamy. W zakresie: projektowanie graficzne reklam, opakowań, katalogów, folderów i ulotek. Wykonywanie prezentacji multimedialnych i banerów flash. Opracowania typograficzne, skład i łamanie książek i czasopism. Fotografia reklamowa - packshoty. Prowadzenie szkoleń indywidualnych i grupowych z zakresu DTP i grafiki komputerowej. Kursy weekendowe na terenie całego kraju. Siedziba - Warszawa, Bemowo.
 • Agencja Fotograficzna AVOCADO

  Agencje fotograficzne
  Agencja fotograficzna AVOCADO proponuje usługi z zakresu fotografii reklamowej, katalogowej, portretowej i fotoreportażu. Agencja dysponuje doświadczoną kadrą i profesjonalnym zapleczem sprzętowym.
 • Fotografia reklamowa - fotografia ślubna

  Fotografowanie - usługi
  Nazywam się Robert Maj. Fotografia to mój zawód i pasja. Oferuję Państwu swoje usługi w zakresie fotografii ślubnej i reklamowej. Do każdej pracy staram się podchodzić indywidualnie i kreatywnie z zaagażowaniem i entuzjazmem. Moje motto to profesjonalizm i kreatywność.
 • Studio Fotografii Reklamowej

  Firmy wg branży
  StajerStudio jest atelier fotograficznym o wieloletnim doświadczeniu, łączącym sugestywną fotografię, nowoczesny styl i wysoką jakość wykonania. Naszą specjalnością jest fotografia reklamowa oraz pejzaże górskie. Wykonujemy także zdjęcia studyjne kwiatów, owoców, motywów świątecznych itp. Do dyspozycji klientów pozostaje bogate archiwum zdjęć. Studio mieści się w Zielonej Górze ale pracujemy dla klientów z całej Polski.
 • Galen - Fotografia produktowa Kraków

  Firmy wg branży
  Studio fotografii reklamowej Galen T & C – profesjonalna fotografia dla biznesu. Nasza specjalność to fotografia produktowa: packshot, zdjęcia produktów na białym tle oraz zdjęcia aranżowane. Oferujemy zdjęcia do ulotek, katalogów, reklam i do internetu. Oprócz fotografii produktów wykonujemy również zdjęcia reklamowe, fotograficzny portret biznesowy, zdjęcia architektury i wnętrz oraz reporterze z imprez firmowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio fotograficznym na stronie WWW.


:: 360Shots - 360shots.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://360shots.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zdjęcie produktu to najważniejsza rzecz w każdym sklepie internetowym. To na jego podstawie klient decyduje czy w ogóle poświęci czas na zapoznanie się z nim czy całkowicie zrezygnuje z zakupu. Dopiero gdy przekona go zdjęcie zacznie czytać opis, specyfikacje techniczną, porówna ceny itd. Fotografie w biznesie internetowym są więc kluczowe. Tylko mając profesjonalne zdjęcia można budować markę i konkurencyjny sklep.