Podobne strony

 • P.H.U. Siatmar

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Strona autoryzowanego dealera ogrodzeń firmy Bekaert, dającej na nie 10 lat pisemnej gwarancji. Na stronie: produkty, referencje i dane kontaktowe.
 • Siat-max ogrodzenia

  Firmy wg branży
  Firma Siat-max zajmuje się sprzedażą hurtową jak i detaliczną ogrodzeń panelowych oraz ogrodzeń siatkowych, a także wszystkich niezbędnych akcesorii do montażu tych ogrodzeń. Wykonujemy nietypowe wymiary obejm, paneli oraz siatki zgrzewanej. Mogą u nas Państwo skompletować całe ogrodzenia. Wszystkie nasze towary są zabezpieczone przed korozją przez cynk ogniowy, galwaniczny, a detale malowane są dodatkowo pokrywane powłoką termoutwardzalną o kolorze Ral 6005- ciemna zieleń lub innym na zamówieni
 • Ogrodzenia

  Firmy wg branży
  Budujemy ogrodzenia domowe i dla firm, kompleksowo.Usługi w zakresie montażu i serwisu automatyki (napędów)do bram. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.
 • ogrodzenia

  Firmy wg branży
  Oferujemy cały szereg różnego rodzaju ogrodzeń metalowych, drucianych i drewnianych. Nasze produkty są wykorzystywane do ogradzania posesji, obiektów handlowych, magazynów, placów zabaw, boisk i wielu innych. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne dzięki którym wszystkie łączenia i spawy są niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia oraz warunki atmosferyczne. To wszystko sprawia, że będą się Państwo cieszyli przez długi czas z najwyższej klasy ogrodzeń. Zapraszamy!
 • Niuwsky dystrybutor materiałów budowlanych

  Dom i wnętrza
  Niuwsky jest firmą budowlaną zajmującą się dystrybucją materiałów budowlanych. W naszej ofercie znajdą Państwo: - ogrodzenia panelowe - bramy przesuwne i dwuskrzydłowe - furtki - ogrodzenia przenośne - podmurówki betonowe - folie i membrany dachowe - folie paroizolacyjne i paroprzepuszczalne - folie elewacyjne - folie fundamentowe - folie drenażowe - akcesoria dachowe - taśmy i kleje - plandeki - taśmy ostrzegawcze - geowłókniny Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.


:: Ogrodzenia aluminiowe i panelowe - Świat Ogrodzeń ::

Nasza ocena:
Adres: www.swiat-ogrodzen.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Oferujemy wysokiej jakości ogrodzenia palisadowe, ogrodzenia nowoczesne - aluminiowe, żaluzjowe, panelowe i firmy Joniec. Działamy w Małopolsce - głównie Nowy Targ, Nowy Sącz, Wadowice, Kraków, Bochnia, Tarnów, Limanowa, Zapraszamy serdecznie do kontaktu.