Podobne strony

 • Katedra Hodowli Owadów Użytkowych AR w Poznaniu

  Nauki rolnicze
  Strona przedstawia pracowników i publikacje Katedry, kierunki badań naukowych (hodowla pszczół i trzmieli, wykorzystanie pasz białkowych jako surogatów pyłku kwiatowego w żywieniu pszczoły miodnej, zastosowanie namiastek pyłku kwiatowego do wiosennego pobudzania rodziny pszczelej). Ponadto oferta - doradztwo w hodowli pszczół, sprzedaż oprzędów murarki ogrodowej.
 • Pszczelarstwo w nauce

  Inne
  Prof. dr hab. Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie - Jerzy Wilde przedstawia na tej stronie swoją pasję naukową, jaką jest pszczelarstwo. Możesz poznać tu dorobek naukowy autora, jego osiągniecia naukowe, szczegóły zainteresowań, a także obejrzeć kilka zdjęć z podróży zawodowych.
 • prof. Jerzy Wilde

  Instytuty
  Jest to strona prywatna kierownika zakładu pszczelarstwa na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie. Znajdziesz tutaj kierunki badań, publikacje i informacje na temat konferencji i zjazdów.
 • Pasieka Hodowlana

  Pszczelarstwo
  Na stronie przedstawiona jest prywatna pasieka hodowlana Jerzego Masolaka. Znajdziesz tu informacje o samej pasiece, miodzie oraz ofertę handlową.
 • Pasieka Reprodukcyjna w Prosperowie

  Pszczelarstwo
  Strona należy do pasieki pszczelej, która oferuje wysokiej jakości matki pszczele. Znajdziesz tu charakterystykę oferowanych ras i linii, galerię zdjęć oraz ofertę handlową.


:: www.pszczelinka.pl murarka ogrodowa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pszczelinka.pl

Ulica: Karnków 51

Miasto:
Kod: 95-015
NIP: www.pszczelinka.pl

Telefon:
Opis:

Ule, w tym mini ule, w wersji exelent i exelent XL i 2XL, plaster hodowlany, a oprócz tego sprzęt pszczelarski i wyposażenie pasieki to oferta przedsiębiorstwa PSZCZELINKA, jakie należy do firmy Kapka Sp z o. o. w Karnkowie, w województwie łódzkim. Nasza firma oferuje sprzedaż murarek ogrodowych do hodowli pszczół samotnic - wszystko zgodnie z misją ratowania owadów zapylających rośliny, których na całym świecie jest coraz mniej. Celem jest wzrost plonów w sadach jabłoni i wiśni. Nasz ule są postępowe, trwałe i ekonomiczne, a przy tym estetyczne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!