Podobne strony

 • Warta

  Ubezpieczenia
  Warta powstała jesienią 1920 roku w Poznaniu. Intencją jej założycieli było stworzenie polskiej organizacji reasekuracyjnej. Teraźniejszość Towarzystwa to ustabilizowana i niekwestionowana druga pozycja wśród firm ubezpieczeniowych w Polsce. To wiarygodność finansowa, utrwalony wizerunek firmy opiekuńczej i godnej zaufania. TUiR Warta stara się sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. W razie potrzeby opracowuje indywidualne programy ubezpieczeń. Ubezpiecza każdego i wszystko. Zarówno przeciętnego Kowalskiego, jego dom, samochód, daczę, bagaż w podróży, komórkę itd., jak i biznesmena Kowalskiego, jego firmę i cały dobytek. Firma towarzyszy ludziom w "zdrowiu i w chorobie". Z tej witryny dowiemy się dokładnych informacji o ofercie Towarzystwa, jego historii czy aktualnych wiadomości.
 • Pasaż Finansowy - WP

  Ubezpieczenia
  Pasaż Finansowy jest miejscem, w którym możesz dokonywać zakupów wybranych produktów instytucji finansowych. Prezentowana oferta obejmuje ubezpieczenia majątkowe i osobowe oraz ubezpieczenia na życie. Natomiast oferta bankowa obejmuje kredyty, pożyczki oraz możliwość założenia konta. Zakupy produktów finansowych mogą odbywać się w trybie on-line oraz off-line.
 • Najtańsze OC - Ubezpieczenie auta

  Serwisy ubezpieczeniowe
  Serwis Najtańsze OC to miejsce w internecie, które odwiedzają osoby mające zamiar ubezpieczyć swój samochód osobowy. Szczególnie dużo uwagi zostało poświęcone na zaprezentowanie najatrakcyjniejszych ofert ubezpieczeniowych. Jest to bardzo pomocy poradnik dla klientów, którzy preferuję niską cenę swojego OC.
 • Najtańsze OC

  Ekonomia
  Serwis przedstawia przykładowe kalkulacje tanich ubezpieczeń dla popularnych na polskich drogach samochodów, takich jak Passat, Golf czy Audi. Celem jest wyłonienie najtańszego ubezpieczenia auta porównując trzy oferty towarzystw ubezpieczeniowych. W serwisie znajduje się porównanie tanich ubezpieczeń OC, AC i pakietów: OC i AC. Ponadto witryna udostępnia kalkulator OC, umożliwiający samodzielne sprawdzenie, wybranie najtańszego ubezpieczenia samochodu i zakup polisy przez internet.
 • OC ubezpieczenia

  Firmy wg branży
  Multiagencja ubezpieczeń OC przedstawia swoją ofertę ubezpieczeń samochodowych, turystycznych, zdrowotnych oraz mieszkaniowych u takich towarzystw ubezpieczeniowych jak PZU, WARTA, Allianz, Hestia, Generali oraz Aviva. Na naszej stronie każdy odwiedzający znajdzie opisane w przystępny sposób przez specjalistów porady w zakresie ubezpieczeń np. jak wybrać najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie są zalety ubezpieczenia bagażu i sprzętu sportowego, czy warto kupować polisy w pakiecie. Zapraszamy!


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Kuzniapolis.pl - Multiagencja ubezpieczeniowa ::

Nasza ocena:
Adres: http://kuzniapolis.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, w której znajdziesz bardzo szerokie spektrum ubezpieczeniowych produktów, proponowanych przez różne firmy działające na naszym rynku. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie podajemy szczegółowe, najważniejsze i najbardziej interesujące informacje dla naszych klientów. Chętnie odpowiemy też na każde pytanie, które dotyczy oferowanych przez nas rozwiązań.