Podobne strony

 • Rainbows Sp. z o.o.

  Reklama
  Firma oferuje usługi w zakresie: reklamy zewnętrznej (zajmuje się wyszukiwaniem i pozyskiwaniem lokalizacji, produkcją nośników reklamowych i ich dzierżawą oraz pośrednictwem w realizacji kampanii outdoorowych), produkcji poligraficznej, produkcji materiałów P.O.S, druku materiałów promocyjnych, akcji promocyjnych, promocji multimedialnych.
 • Zentrum Direct Sp. z o.o.

  Agencje full-service
  Agencja reklamowa - dom produkcyjny i studio kreatywne którego mottem jest "below the line and a little above". Innymi słowy oferuje usługi full service z dużym naciskiem na działania bezpośrednie. Do usług należą m.in.: projektowanie kampanii multimedialnych, projektowanie nośników reklamowych, produkcja filmowa i radiowa, pełna poligrafia i wiele, wiele innych.
 • Diam Advertising Group

  Bilboardy, tablice
  Firma jest właścicielem nośników reklamowych typu billboard, freeboard, diarama, super side i mega size. Oferuje więc swoim klientom możliwość umieszczenia reklam na ekranach ekspozycyjnych w atrakcyjnych punktach miasta. W większości nośniki te są oświetlone. Na stronie: o firmie, foto oferta, lista stałych klientów oraz kontakt.
 • Jukon Advertising Sp. z o.o.

  Bilboardy, tablice
  Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, montażu i obsłudze nośników reklamowych. Strona zawiera informacje o firmie, szczegółową ofertę oraz przykłady realizacji.
 • a2m - Maszyny do czyszczenia i polerowania obuwia

  Przemysł maszynowy
  Spółka a2m jest przedstawicielem niemieckiej firmy Heute, która jest potentatem w budowie maszyn do czyszczenia i polerowania obuwia. Oferta skierowana jest do firm, które wprowadzają nową jakość w kulturze organizacyjnej firmy oraz nawyk posiadania czystego obuwia. Oferta rozpoczyna się od małych maszynek domowych, poprzez urządzenia biurowe i hotelowe, a na przemysłowych jednostkach czyszczących kończąc.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Pufyreklamowe.pl - twoje źródło nośników reklamowych ::

Nasza ocena:
Adres: pufyreklamowe.pl

Ulica: 1 Maja 16H

Miasto: Wodzisław Śląski
Kod: 44-304
NIP: 647-256-59-13

Telefon: 574693018Kategorie:

Opis:

Producent miękkich i estetycznych nośników reklamowych z własnym unikalnym nadrukiem. W naszej ofercie znajdziecie pufy reklamowe, kostki, leżaki i wiele więcej