Podobne strony

 • Hotel Gerlach

  Zakopane
  Hotel zaprasza do komfortowo urządzonych pokoi oraz do hotelowej restauracji. Specjalnie dla gości organizuje ogniska, wycieczki, turystykę górską, spływy Dunajcem, korzystanie z jachtów na Zalewie Czorsztyńskim, rejsy statkiem spacerowym, zwiedzanie zabytków Podhala. Istnieje możliwość organizacji zjazdów i imprez okolicznościowych. Na stronie cennik, mapka oraz promocja.
 • FREGATA - Biuro Turystyki i Wypoczynku

  Biura podróży
  Specjalnością biura jest organizacja wycieczek do Skandynawii i Niemiec oraz po Pomorzu Zachodnim. Dokonuje ono również rezerwacji miejsc noclegowych w Świnoujściu. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.
 • STATEK, rejsy statkiem, wypoczynek w Kórniku

  Turystyka wodna
  Zaproszenie na wypoczynek w Kórniku - m.in. rejsy statkiem "Biała Dama" i wizytę w "Tawernie pod Żaglami". Szczegóły oferty dla szkół i firm - na stronie.
 • KRUZY.PL - Rejsy wycieczkowe - Rejsy online

  Turystyka i podróże
  Kruzy.pl to platforma sprzedaży ekskluzywnych rejsów wycieczkowych na całym świecie, m.in. po Morzu Śródziemnym, Morzu Czerwonym, Karaibach, Fiordach Norweskich czy Chilijskich. W ofercie Kruzy.pl znajdzie się blisko 30 wiodących linii żeglugowych wraz ze szczegółowymi informacjami o każdym statku i rejsie.
 • KRUZY.PL - Rejsy wycieczkowe - Rejsy online

  Turystyka i podróże
  Kruzy.pl to platforma sprzedaży ekskluzywnych rejsów wycieczkowych na całym świecie, m.in. po Morzu Śródziemnym, Morzu Czerwonym, Karaibach, Fiordach Norweskich czy Chilijskich. W ofercie Kruzy.pl znajdzie się blisko 30 wiodących linii żeglugowych wraz ze szczegółowymi informacjami o każdym statku i rejsie. W Polsce ta forma luksusowych wakacji w bardzo przystępnej cenie jest coraz popularniejsza, a Kruzy.pl już dziś stają się kluczowym graczem na rynku oferując najbardziej ekskluzywne wycieczko


:: Rejsy po morzu śródziemnym - sonriso.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.sonriso.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Biuro podróży Sonriso organizuje luksusowe wakacje i podróże egzotyczne. Z naszej oferty korzystają głównie klienci klasy premium. Specjalizujemy się w wyjazdach typu rejsy wycieczkowe, wyprawy egzotyczne, wakacje tematyczne. Zabierzemy was do Europy, Afryki, w Dolomity na narty, czy na Malediwy. Organizujemy wakacje uwzględniając indywidualne preferencje. Nocleg, wyżywienie, atrakcje, przelot – w tych kwestiach decydujące zdanie ma klient.