Podobne strony

 • WebPro

  Usługi projektowania www
  Firma zajmuje się realizacją rozwiązań informatycznych opartych na nowoczesnych sprawdzonych technologiach. Szczególna uwagę przywiązuje do bezpieczeństwa, wydajności i niezawodności tworzonych systemów. Na stronie znajduje się portfolio i pełna oferta usług.
 • aplikacje mobilne

  Komputery i internet
  Od 2005 roku działamy na rynku rozwiązań informatycznych skupiając się na realizacji projektów wymagających zaawansowanych technologii. W naszej strukturze stworzyliśmy cztery dedykowane działy - zespoły specjalistów, którzy zapewniają profesjonalną realizację każdego projektu. Zrealizowaliśmy już ponad 100 projektów dla kilkudziesięciu klientów - od serwisów internetowych przez systemy portalowe i e-commerce po zaawansowane, zintegrowane systemy informatyczne.
 • Projektowanie, tworzenie i pozycjonowanie stron www

  Komputery i internet
  Od 2005 roku zajmujemy się tworzeniem oraz projektowaniem stron www, aplikacji internetowych, systemów klasy CMS i CRM. Działamy na terenie Poznania oraz całego kraju, do każdej strony www dajemy hosting i domena w prezencie!
 • LSB DATA.We feel IT.

  Komputery i internet
  LSB DATA. Pomagamy firmom rozwijać się poprzez wykorzystanie narzędzi informatycznych. Każde rozwiązanie do czegoś służy – daje konkretne korzyści. Pomagamy wybrać te najlepsze, które sprawdzą się w Twojej firmie a następnie je wdrożyć. Jeżeli masz jakiś problem z zakresu IT w firmie, zgłoś się do nas a postaramy się go rozwiązać. Gwarantujemy, że rozwiązanie, które zaproponujemy będzie dobrane do Twojej sytuacji i unikalności. A jeżeli nie masz problemów, również zapraszamy do rozmowy. Jest duż
 • Dedykowane aplikacje internetowe

  Firmy wg branży
  Strona firmowa programisty full-stack web developera. Tworzenie aplikacji internetowych, responsywnych stron www oraz hybrydowych aplikacji mobilnych na telefony komórkowe (aplikacji webowych działających jak natywna aplikacja mobilna). Projekty webowe wykonuję w technologiach PHP, Laravel, html, css, sql, javascript, Apache Cordova i wiele innych. Tworzę startupy internetowe. Zajmuję się także tworzeniem kursów online i szkoleń z zakresu aplikacji internetowych.


:: Kurs Laravel 5 - tworzenie aplikacji internetowych ::

Nasza ocena:
Adres: https://courses.netprogs.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Kurs wideo online "Laravel z aplikacją hybrydową". Jest to kurs z zakresu tworzenia stron i aplikacji internetowych, jak również hybrydowych aplikacji mobilnych na smartfony w popularnej technologii Laravel 5 opartej o język PHP 7. Podczas kursu zostanie stworzona aplikacja internetowa do rezerwacji miejsc noclegowych w obiektach turystycznych z wersją na telefony komórkowe jako hybrydowa aplikacja mobilna.