Podobne strony

 • PPHU Andyplast

  Producenci
  Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją artykułów gospodarstwa domowego i akcesoriów łazienkowych. Strona zawiera wykaz i zdjęcia oferowanych wyrobów.
 • PPHU Groni

  AGD
  Firma jest producentem artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych. Na stronie znajdziecie prezentację oferty handlowej.
 • Urbanowicz

  Producenci
  Zakład wyspecjalizował się w produkcji z plastiku artykułów gospodarstwa domowego, takich jak: kubki, serwetniki, mydelniczki, kubki toaletowe, kubki reklamowe. Oferuje również wykonywanie nadruków. Na stronie znajdziesz szczegóły oferty.
 • Precjoza

  Branże inne
  Strona importera precjozów. Znajdziesz tu galerię zdjęć produktów oraz dane firmy.
 • Brąz - Wyroby z mosiądzu

  Wyposażenie wnętrz
  Artykuły dekoracyjne i użytkowe wykonane z polskiego mosiądzu: figurki, świeczniki, kinkiety, patery, lustra, popielniczki, żyrandole i wiele innych. Sprzedaż wysyłkowa.


:: Blachmetal - metalowe blaszane wyroby ozdobne i przemysłowe ::

Nasza ocena:
Adres: www.blachmetal.pl

Ulica: ul. Świętej Jadwigi Królowej 43a

Miasto: Leżajsk
Kod: 37-300
NIP: 6020048987

Telefon: 606612575
Opis:

Firma Blachmetal dostarcza klientom metalowe wyroby ozdobne i przemysłowe: serwetniki, stoliki kawowe, stojaki na drewno, gazetniki, potykacze, tace, kotniki, karmidła, konstrukcje stalowe, stojaki i tablice reklamowe, ramy, kontenery, palety. Oferujemy także usługi spawania i obróbki metali. Poza standardowymi wyrobami wykonujemy wyroby dopasowane do potrzeb zamawiającego, malowane lub cynkowane.