Podobne strony

 • GO - kurierzy

  Transport
  Cennik usług firmy kurierskiej.
 • Messenger Service Stolica

  Transport
  Dokładna charakterystyka usług firmy kurierskiej, jak nadać przesyłkę, FAQ, lista przedstawicielstw, możliwość zamówienia kuriera ze strony WWW.
 • SUPER TAXI 919

  Taxi
  Oferta firmy taksówkowej: taksówki osobowe i bagażowe, skomputeryzowana obsługa biura zgłoszeń, nowoczesna centrala telefoniczna, Karty Stałego Klienta, usługi kurierskie, grupowe przewozy dzieci na basen, dowóz i odbiór dzieci z przedszkola i szkoły, obsługa imprez okolicznościowych (wesela, chrzciny), dowóz paliwa oraz pomoc w uruchomieniu samochodu.
 • Urząd Przewozu Poczty Bydgoszcz

  Usługi pocztowe
  UPP w Bydgoszczy oferuje całodobowo pełen zakres usług pocztowych o charakterze powszechnym. Możesz przeczytać informacje o usługach EMS Pocztex, Direct Mail, i innych.
 • DHL - Polska

  Firmy kurierskie
  Dokładnie opisana oferta firmy kurierskiej: charakterystyka wszystkich usług, jak z nich korzystać, do ściągnięcia program pocztowy ułatwiający korzystanie z usług, możliwość sprawdzenia ze strony WWW, gdzie jest w danej chwili nadana przesyłka, lista biur DHL w Polsce.


:: Tani kurier ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.fastpost.pl

Kategorie:

Opis:

Tani kurier jest absolutną podstawą w każdej firmie, która musi wysyłać swoje paczki czy dokumenty do klientów często, przynajmniej raz dziennie. Solidna firma kurierska zrobi to dzisiaj nie tylko tanio, ale bezpiecznie i zawsze na czas, co jest cenione przez samych odbiorców. Skorzystaj więc z platformy Past Post.