Podobne strony

 • Dietetyk na Śląsku

  Medycyna i zdrowie
  Indywidualne programy żywieniowe/leczenie żywieniowe w chorobach dieto zależnych/diety dla osób aktywnych fizycznie i sportowców/żywienie dzieci/ żywienie kobiet w ciąży i karmiących/zalecenia żywieniowe w alergiach i nietolerancjach pokarmowych/jadłospisy wegańskie i wegetariańskie.
 • https://podogabinet.pl

  Medycyna i zdrowie
  Potrzebujesz pomocy kogoś, kto zagwarantuje sprawne pozbycie się brodawek? Jeśli tak, poszukiwania należy uznać za zakończone, znajdujesz się w odpowiednim miejscu! Można powiedzieć, że klienci mają pewność umiejętności i doświadczenia. Czy biorąc to pod uwagę, można mówić o jakichkolwiek powodach do obaw?
 • dermapoint.pl

  Medycyna i zdrowie
  Aby zapewnić działanie biostymulujące na ciało gabinet dermatologiczny gliwice stosuje promieniowanie laserowe o niskiej intensywności. Promieniowanie o średniej i wysokiej intensywności służy do niszczenia lub sekcjonowania tkanki w chirurgii laserowej. Tak więc laseroterapia to działanie na obiekt biologiczny o działaniu terapeutycznym co odnosi się do sekcji fizjoterapii, w szczególności do fototerapii. W kosmetologii tę technikę stosuje się w celach terapeutycznych i profilaktycznych, zarówn
 • Lecznicza Woda - Natura i Zdrowie

  Medycyna i zdrowie
  Szukasz informacji o leczniczej wodzie ? Mamy do zaoferowania książkę pt. "lecznicza woda". Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Natura i Zdrowie na stronie internetowej , który zajmuje się sprzedażą jonizatorów wody oraz uświadamianiem ludzi, dlaczego woda alkalizująca jest najlepsza dla osób chorych jak i zdrowych. Masz jakieś pytania ? Zadzwoń lub napisz . Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty ! Zapraszamy Serdecznie !
 • skutecznyfit.pl - o zdrowiu oraz urodzie

  Medycyna i zdrowie
  Znaczenie zdrowia trudno przecenić w naszym życiu. Na naszej stronie piszemy o zdrowym stylu życia, odchudzaniu, dietach i o tym, co z tym związane. Wiele osób uważa, że zdrowy tryb życia nie jest łatwy, ale możemy udowodnić wam, że jest odwrotnie. Poważnie traktujemy pisanie artykułów, ponieważ rozumiemy, jak ważne i użyteczne może to być dla naszych czytelników. Witamy na naszej stronie.


:: www.ar-dent.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://ar-dent.pl

Ulica: ul. Białobrzeska 13 A

Miasto: Żołynia
Kod: 37-110
NIP: 8133406159

Telefon: 607 999 050
Opis:

Gabinety stomatologiczne Ar-Dent w Żołyni i w Sokołowie Małopolskim to oferta kompleksowego leczenia dla dzieci i dla dorosłych w zakresie zachowawczym, endodontycznym oraz estetycznym. Proponujemy także odbudowę protetyczną. Zapewniamy indywidualne podejście do Pacjentów, rzetelność świadczonych usług oraz krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Szybko reagujemy na trudne przypadki i sytuacje awaryjne, a ponadto gwarantujemy przekonujące ceny w ramach leczenia prywatnego. Dodatkową ofertą są również świadczenia w ramach NFZ. Jeśli macie pytania, zapraszamy do kontaktu!