Podobne strony

 • Pl. Wolności 7

  Prawo i podatki
  Biuro rachunkowe ERES, prowadzące swą działalność od 1991 roku, specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług doradztwa podatkowego,księgowości, obsługi płac, ZUS oraz kadr. Zespół tworzą wykwalifikowani doradcy podatkowi, księgowi posiadający Certyfikat Ministerstwa Finansów i profesjonaliści. Firmie zaufało już wielu poważnych klientów, również zagranicznych, jacy chwalą sobie nie tylko wysoki poziom obsługi, lecz także indywidualne podejście. Biuro rachunkowe ERES przewodzi także księgowość internetową. Zaprasza do skorzystania z usług doradztwa podatkowego w zakresie np. udzielania porad podatkowych, wykonywania strategii podatkowych, optymalizacji podatkowych, audytów podatkowych oraz innych. Przedsiębiorców zaciekawionych uzyskaniem szczegółowych informacji zapraszamy na stronę www.
 • Usługi księgowe Kraków - www.dobry-ksiegowy-krakow.pl

  Ekonomia
  Compet Expert odznacza się dużą jakością wykonywanych usług, etyką zawodową, pewnością i solidnością. Na witrynie dobry-ksiegowy-krakow.pl znajdziemy pełną listę usług, jakie mogą nas zaciekawić. Nadzorowanie ksiąg i zajmowanie się ryczałtem ewidencjonowanym to nie jedyne obowiązki tej firmy. Compet zna się również na serwisie kadrowo-płacowym, czyli prowadzi akta osobowe, nalicza wynagrodzenia i sporządza listę płac itp.
 • Księgowość online

  Ekonomia
  Platforma do prowadzenia samodzielnej księgowości online. Program do fakturowanie, System CRM, Magazyn, Kadry i płace, Samodzielna windykacja,
 • wfirma.pl - samodzielna księgowość online

  Ekonomia
  Wfirma.pl - samodzielna księgowość online jest jednym zn największych serwisów internetowych świadczących takie usługi. Przewagą naszego rozwiązania jest wsparcie jakie świadczymy naszym klientom w zakresie prawa podatkowego, gospodarczego, pracy. Pomagamy również w samodzielnym prowadzeniu księgowości. W pakiecie jaki można wykupić w naszym serwisie można skorzystać między innymi z funkcji: Program do fakturowania Księgowość internetowa Kadry i płace online System Magazynowy Oprogramowanie CRM
 • Business-Tax.pl

  Ekonomia
  Business-Tax.pl to znacznie więcej niż tradycyjna księgowość. To nowoczesne biuro rachunkowe online skupiające wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów wspartą najnowocześniejszą technologią. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych maksymalnie upraszczamy pracę naszym Klientom.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Rachunkowość dla firm - kpir50.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://kpir50.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców operujących w branży usługowej. Każdy z właścicieli firmy, który chce współpracować z efektywnym, a jednocześnie tanim podmiotem od prowadzenia księgowości, na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie. Zajmiemy się wszystkim bez wyjątku. Z nami wystawianie faktur, rozliczenia Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych są naprawdę proste. Zapraszamy na kpir50.pl.