Podobne strony

 • Kancelarie.info.pl - adwokat, notariusz, radca prawny, windykacja...

  Serwisy prawnicze
  Serwis Kancelarie.Info.PL powstał z myślą o osobach prywatnych jak i firmach poszukujących wszelkiego rodzaju pomocy prawnej (kancelarie radców prawnych, adwokackie, notariusze) lub szeroko pojętych usług finansowych (obsługa rachunkowa, doradztwo podatkowe, doradztwo inwestycyjne, windykacja). Podział według kategorii działań oraz podział regionalny całego kraju umożliwiają szybkie i sprawne wyszukanie interesującej firmy / grupy firm.
 • Biuro Rachunkowe AB-OVO

  Serwisy informacyjne
  Zniżki dla nowych firm, -Prowadzenie Ksiąg Handlowych -Doradztwo prawno podatkowe -Dotacje unijne
 • Krakowska Kancelaria Adwokacka - Aleksandra Gawin-Bławat

  Prawo i podatki
  Kancelaria oferuje kompleksową, stałą oraz doraźną obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Specjalizuje się w pawie: gospodarczym, handlowym, cywilnym, karnym, spadkowym. Kancelaria współpracuje z grupą profesjonalnych współpracowników (doradcy podatkowi, tłumacze przysięgli, biegli księgowi, notariusz) dzięki czemu może zaoferować również pełen zakres usług dodatkowych/około prawnych.
 • Biuro rachunkowe kraków - Luka s.c.

  Ekonomia
  Nasze Biuro rachunkowe rozpoczęło swoją działalność w Krakowie w 1993 roku w formie spółki cywilnej. Od początku naszej działalności szczególną wagę kładziemy na jakość świadczonych przez nas usług. Posiadamy odpowiednie uprawnienia do kompleksowej obsługi wszelkich podmiotów gospodarczych, jesteśmy zarejestrowani w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych nr wpisu 01140. Jeżeli poszukujecie osób, którym możecie zaufać i powierzyć prowadzenie swojej księgowości zapraszamy do naszego biura.
 • ADWOKACI SJS Prawnik kraków

  Firmy wg branży
  Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski to przede wszystkim połączenie wiedzy i doświadczenia, które dają gwarancję i całościową pomoc zawsze, kiedy jest to konieczne. Ktokolwiek, kto znalazł się w kłopotliwej sytuacji legislacyjnej i potrzebuje fachowej pomocy, na pewno ją u nas odnajdzie.Sporządzamy kompletną dokumentację, aby wiedzieć, które środki najlepiej się wypróbują w danej sytuacji. Pracujemy dokładnie z regulaminem karnym, ale jednakowo ważne jest dla nas zachowanie etyki profesjonalnej. Więcej nowości na naszej stronie internetowej:


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Konsultacje prawne w Krakowie - WChwala ::

Nasza ocena:
Adres: http://wchwala.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Na stronę wchwala.com.pl. lub do siedziby kancelaria radców prawnych i doradców podatkowych Szczepańska Chwała Zapraszamy Klientów, którzy potrzebują porady prawnej. Oferujemy pomoc w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, podatkowego, finansowego, pracy i ubezpieczeń społecznych czy administracyjnego, a także sprawach karnych i karno-skarbowych. Preferujemy kontakt mailowy, telefoniczny lub osobistą wizytę w naszej kancelarii przy ulicy Kasprowicza 4/1 w Krakowie.