Podobne strony

  • Żłobek Pluszowy Miś

    Firmy wg branży
    Żłobek Pluszowy Miś Wrocław - to miejsce wymarzone dla każdego dziecka. Panuje tu radosna, domowa atmosfera. PLUSZOWY MIŚ to żłobek, gdzie dzieci czują się bezpieczne, szczęśliwe, wesołe i gdzie zawsze chętnie wracają.
  • Żłobek Wrocław

    Oświata i edukacja
    Żłobek prywatny "Wesołe Smyki" to placówka niepubliczna, która przyjmuje najmłodsze dzieci już od 3 miesiąca życia. Klub malucha mieści się w mieście Wrocław na dzielnicy "Psie Pole. W ramach zajęć oferujemy wychowanie fizyczne, elementy zajęć praktycznych, psychologicznych i rozwijających prawidłowy rozwój niemowlaków oraz przedszkolaków. Kadra w żłobku - to doświadczeni wychowawcy, którzy przebyli odpowiednie szkolenia do pracy w ośrodkach takich jak żłobki, kluby malucha i przedszkola.


Tu jesteś » Strona główna » Regionalne

:: Słoneczny Żłobek we Wrocławiu ::

Nasza ocena:
Adres: http://slonecznyzlobek.pl

Ulica: Traugutta 142/u5

Miasto: Wrocław
Kod: 50-420
NIP: 899-213-66-68

Telefon: 730 888 778
Opis:

W naszym żłobku Państwa pociechy są pod stała opieką wykwalifikowanych opiekunów, którzy stale poświęcają uwagę każdemu dziecku w naszej placówce. Gwarantujemy dużo uśmiechu oraz radości, codziennie staramy się poszerzać nasze kompetencje, aby dzieci zapisane do naszego żłobka rozwijały się w sposób prawidłowy i harmonijny. Mamy 4 lokalizacje, dysponujemy miejscami dofinansowymi przez miasto.

Słowa kluczowe: