Podobne strony

  • polerowanie stali nierdzewnej

    Inne
    Od kilkunastu lat wyspecjalizowaliśmy się - zajmujemy się technologią związaną z mechanicznym polerowaniem stali czarnej, stali nierdzewnej tzw. nierdzewki, a także aluminium, mosiądzu i innych metali. Współpraca z wieloma podmiotami w różnych gałęziach przemysłu pozwala nam na usprawnianie procesów technologicznych w zakresie od wstępnej polerki po polerowanie zwierciadlane. Dzięki temu kontrahenci SIZAL mają stuprocentowe zapewnienie ciągłości dostaw najwyższej jakości asortymentu takiego jak
  • www.inox-pisz.pl

    Firmy wg branży
    Stal nierdzewną i kwasoodporną oferuje INOX Pisz Fiertek Robert, którego firma zlokalizowana jest w Piszu w województwie warmińsko-mazurskim. Zajmujemy się produkcją elementów wyposażenia ze stali nierdzewnej dla sklepów, galerii handlowych itp. Posiadamy własną polernię i szlifiernię stali, skracając czas realizacji zlecenia i eliminując przymus korzystania z usług pośredników - wszelkie prace wykonujemy we własnym zakresie. Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy również do Pisza, gdzie możemy omówić wszelkie szczegóły.


:: www.alu-centrum.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.alu-centrum.pl

Ulica: ul. Boczna 4 A

Miasto: Praszka
Kod: 46-320
NIP: 5761429943

Telefon: 600 268 204
Opis:

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Alu-Centrum zlokalizowaną w miejscowości Praszka w województwie opolskim. Firma zajmuje się obróbką metali. Została założona w 1994 roku, od tego czasu uzyskała ogromną wiedzę i doświadczenie w branży. Współpraca z Alu-Center zapewnia gwarancję najwyższej klasy świadczonych usług, terminowości w realizowaniu każdego zlecenia oraz konkurencyjnych cen. Proponujemy aby zajrzeli Państwo na stronę internetową firmy w celu poznania dokładnej oferty. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu, nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu informacji na temat działalności.