Podobne strony

 • wybielanie zębów gdańsk

  Medycyna i zdrowie
  Neodentica, czyli nowoczesne centrum stomatologiczne w Gdańsku posiada wysokiej klasy specjalistów, którzy przeprowadzają między innymi zabiegi stomatologiczne. Urządzeniem ultradźwiękowym wykonuje się skaling, czyli zabieg usunięcia kamienia nazębnego. Bezpieczny zabieg piaskowania jest uzupełniony wypolerowaniem zębów, a co najważniejsze polakierowaniem zębów warstwą fluoru. To bardzo ważny zabieg powodujący uodpornienie się zębów na próchnicę.Te oraz inne rodzaje zabiegów tylko w Neodentice.
 • ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ kardiolog Gdynia

  Medycyna i zdrowie
  Zakład Opieki Zdrowotnej Medycyna Specjalistyczna w Sopocie powstał przeszło czterdzieści lat temu, bo już w 1966 roku. Od tego czasu jednostka uległa sporemu powiększeniu, zdobywając kolejnych specjalistów, pozyskując nowe metody leczenia oraz nowoczesny sprzęt. Aktualnie na terenie ośrodka przeprowadzane są badania USG/Doppler oraz wykonuje się zdjęcia RTG. Medycyna Specjalistyczna przykłada dużą wagę do diagnostyki i zabiegów ambulatoryjnych. Posiadamy nowocześnie wyposażone gabinety zabiegowe oraz punkty szczepień i pobrań. W naszej załodze znaleźć można specjalistę nieomalże każdej dziedziny. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
 • Protetyka Gdańsk

  Oświata i edukacja
  Dental Art Clinic to solidnie wyposażona klinika stomatologiczna w Gdańsku, w której pracują stomatolodzy nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i sympozjach. Ofertę kliniki stanowi leczenie zębów, a dodatkowo klinika wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Należy tu wymienić korektę ustawienia zębów, przedłużanie koronki zęba, czy też likwidację przerwy między zębami.
 • VICTORIA CLINIC

  Medycyna i zdrowie
  Klinika medyczna Victoria Clinic znajduje się w Gdańsku. Nasza oferta obejmuje wszechstronny zakres usług stomatologicznych, zabiegi medycyny estetycznej i dermatologię. Oferujemy wygładzanie zmarszczek, mezoterapię preparatami kwasu hialuronowego i peelingi. Zajmujemy się również ginekologią, urologią, nefrologią oraz innymi dziedzinami medycyny. Proponujemy także konsultacje dietetyczne z zakresu profilaktyki i leczenia chorób dietozależnych, takich jak cukrzyca, nadciśnienie czy alergie pokarmowe. Szczegółowe wiadomości dotyczące naszej kliniki są dostępne na stronie internetowej.
 • FURYK CLINIC

  Ekonomia
  Mamy zaszczyt przedstawić Państwu mieszczącą się w Gdańsku praktykę stomatologiczną Furyk Clinic. Zakres usług poradni zawiera między innymi badania diagnostyczne uzębienia, leczenie profilaktyczne oraz zachowawcze a także endodoncję mikroskopową. Mogą tu Państwo dodatkowo skorzystać z leczenia protetycznego bądź implantologicznego. Klinika przystosowana jest do przeprowadzania zabiegów chirurgicznych. Wszystkie zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem nowoczesnych metod i wysokiej jakości materiałów. Furyk Clinic zajmuje się leczeniem Pacjentów w każdym wieku. Pełen zakres usług stomatologicznych jak i ich cennik dostępny jest na stronie internetowej Kliniki.


:: Stomatolog gdańsk - projektusmiech.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.projektusmiech.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, które dotyczą między innymi kompleksowego dbania o uśmiech naszych pacjentów. Jesteśmy najbardziej uśmiechniętą załogą, jeśli chodzi o branże stomatologiczną. Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się naszym rozwiązaniom, będzie to świetna decyzja.