Podobne strony

 • Techmadex

  Apartura pomiarowa
  Firma wykonuje pomiary termowizyjne za pomocą systemu Thermovision. Podczas pracy uzyskuje się obraz termalny badanego obiektów. Pomiary dla przemysłu energetycznego, hutnictwa, ciepłownictwa, elektroniki.
 • Apex-Elzar Sp. z o.o

  Automatyka
  Serwis internetowy firmy, która prowadzi działalność w dwóch branżach: automatyki oraz elektryki w szerokim zakresie. Na stronie znajdziecie opis działalności spółki, świadczonych usług oraz wiele ciekawostek i aktualności z tej dziedziny.
 • Egoterm

  Ekspertyzy
  Firma przeprowadza audyt energetyczny i ekspertyzy dotyczące kosztów ogrzewania oraz zużycia energii, termowizje i termomodernizacje wraz z pozyskiwaniem wsparcia finansowego. Szczegóły - na stronie.
 • Kamera termograficzna V-20

  Branże inne
  Strona poświęcona jest kamerze termograficznej V-20 wyprodukowanej przez firmę VIGO System. Ma ona wiele zastosowań: od budownictwa, poprzez elektronikę, po medycynę. Na solidnie przygotowanej stronie znajdziesz szczegółowe informacje o kamerze, jej zastosowaniach oraz oprogramowaniu przeznaczonym do współpracy z nią. Programy można ściągać na dysk bezpośrednio ze strony.
 • BAU-TECHNIK badania termowizyjne

  Ekspertyzy
  Badania termowizyjne Świadczymy usługi z zakresu badań kamerą termowizyjną w budownictwie, energetyce oraz w ciepłownictwie. Zapraszamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: E Termowizja - Badania Termowizyjne Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://e-termowizja.pl/

Ulica:

Miasto: Warszawa
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Koszt eksploatacji budynku, szczególnie w naszym zimowym klimacie liczy się zawsze dla inwestora bardzo mocno. Warto zawczasu zadbać o koszty związane z ogrzewaniem. Nasza firma E Termowizja, zajmuje się profesjonalnymi pomiarami termowizyjnymi budynków, dokładnie sprawdzając ich szczelność i efektywność cieplną. Badania przeprowadzamy za pomocą kamery termowizyjnej, która w przejrzysty sposób ukazuje nieszczelne miejsca, które znacznie wychładzają pomieszczenia, zwiększając koszty ogrzewania.