Podobne strony

 • Prefabrykator rozdzielnic elektrycznych, złączy kablowych

  Dom i wnętrza
  Specjalizujemy się w prefabrykacji rozdzielni elektrycznych niskiego napięcia. Oferowane przez nas rozdzielnice elektryczne wykonujemy pod zamówienie jak i posiadamy w swojej ofercie gotowe skrzynki. Jesteśmy profesjonalną firmą z długoletnim doświadczeniem. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę, ponieważ posiadamy własny park maszyn i możemy sprostać każdemu zleceniu w zakresie projektowania złącz kablowych.
 • Świat kuchni

  Dom i wnętrza
  Świat kuchni to serwis w którym poznasz wiele ciekawych porad na temat aranżacji kuchni i wyboru mebli kuchennych.
 • Usługi hydrauliczne lublin

  Dom i wnętrza
  Poszukujesz firmy, która zapewnia kompleksowe usługi hydrauliczne dla danej działalności? Jeżeli tak, czym prędzej zapoznaj się z pomocą świadczoną przez moją firmę. Zastanawiasz się nad tym, dlaczego moja firma jest tą, która będzie odpowiednia? Patrząc pod kątem konkurencji, należy powiedzieć o szerokiej ofercie obejmującej konsultacje i doradztwo. Wszystko, co należy wiedzieć, jest na stronie działalności.
 • Nóż japoński

  Dom i wnętrza
  Jeżeli rozglądasz się za nożami kuchennymi i nie możesz znaleźć zadowalających propozycji, najwyższy czas na dokładne zapoznanie się z naszą ofertą. Pewnie zastanawiasz się nad tym, jakie noże tworzą ofertę? Miłośnicy japońskich noży powinni być zadowoleni. Każdy nóż japoński to gwarancja odzwierciedlenia oczekiwań.
 • Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe Granscal

  Dom i wnętrza
  Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe prosto od producenta. Wszystkie produkty powstają z aluminium oraz stali nierdzewnej. Indywidualne wymiary i szeroko oferta.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Starefutryny.pl - Wymiana drzwi wewnętrznych bez futryn ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.starefutryny.pl

Ulica: Kwiatowa 3/25

Miasto: Tomaszów Mazowiecki
Kod: 97-200
NIP: 633-178-93-78

Telefon:
Opis:

Strona Firmy Handlowo-Usługowej dokonująca wymiany drzwi wewnętrznych bez wymiany futryn. Wieloletnie doświadczenie w montażu stolarki drzwiowej pozwoliło wypracować dwie skuteczne metody montażu drzwi. Wymiana drzwi to kompleksowa usługa montażu nowych drzwi wraz z nakładkami na futryny lub dopasowanie skrzydeł drzwiowych do istniejących zawiasów w futrynie. Dużą zaletą obranych technik jest uniknięcie kolejnych remontów i bałaganu wynikającego z wykucia starej metalowej futryny.