Podobne strony

 • Skansen taboru kolejowego w Rabce-Chabówce

  Muzea
  Znajdziesz tu opisy i zdjęcia z wystawy parowozów, lokomotyw elektrycznych i spalinowych, wagonów oraz taboru specjalnego (żurawie, pługi śnieżne itp.).
 • Pol-Miedz Trans Sp. z o. o.

  Transport
  Firma branży transportowej i paliwowej. Zakres usług: transport samochodowy międzynarodowy i krajowy, obroty produktami naftowymi (paliwa, oleje, smary i płyny eksploatacyjne), transport kolejowy, usługi sprzętem ciężkim i specjalistycznym w pracach inżynieryjno-budowlanych, specjalistyczne usługi lotnicze (śmigłowce Mi-2, samolot M-20 MEWA- wszystkie kraje Europy).
 • AGREX

  Koparki, spychacze, ...
  Spółka jest przedstawicielem producentów maszyn drogowych, budowlanych, transportowych i przeładunkowych. Dysponuje szerokim asortymentem i zapewnia szybką realizacją zamówienia. Na stronie szczegółowa charakterystyka maszyn i prezentacja producenta.
 • Żurawie

  Maszyny budowlane
  Dystrybutor systemów hakowych palift, żurawii leśnych, żurawii samojezdnych, hydraulicznych żurawii samochodowych. W witrynie lista urządzeń w ofercie oraz opisy zastosowania dźwigów.
 • Ergopol Sp. z o.o.

  Maszyny budowlane
  Przedsiębiorstwo importuje maszyny drogowe i sprzęt do robót ziemnych jak koparki, ładowarki, minikoparki, dźwigi. W witrynie chrakterystyka użytkowa maszyn i możliwości zatosowania.


:: www.regan.eu ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.regan.eu

Ulica: Makowiska 36

Miasto: Solec Kujawski
Kod: 86-050
NIP: 5542927776

Telefon: 506 78 78 78
Opis:

REGAN sp. z o.o. sp.k. w Solcu Kujawskim to jedno z największych przedsiębiorstw oferujących wynajem dźwigów oraz podnośników koszowych, a swoje usługi wykonujemy na terenie całego kraju. Proponujemy w ramach współpracy dźwigi 400 ton, dźwigi samojezdne, podnośniki gąsienicowe, podnośniki koszowe dodatkowo najwyższej jakości wynajem żurawi. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz właścicieli małych, średnich oraz dużych firm. Gwarantujemy wynajem w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na naszej stronie.