Podobne strony

 • Job-Shop - oferty pracy z Niemiec

  Pośrednictwo pracy
  Oferty pracy z Niemiec bezpośrednio od niemieckich pracodawców. Ponadto adresy niemieckich agencji pracy, które pośredniczą w załatwianiu pracy w Niemczech.
 • Praca w Niemczech

  Praca
  Job Bank to serwis komunikacyjny pomiędzy pracodawcą i pracownikiem. Jego podstawowa funkcja to przekazywanie informacji o ofertach zatrudnienia.
 • PFLEGERIN oferty pracy jako opiekunka w niemczech

  Ekonomia
  Osoby, jakie dobrze znają język niemiecki i poszukują pracy na terenie Niemiec, zapraszamy do zapoznania się z propozycją agencji zatrudnienia Pflegen24. Firma ma wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy w opiece. Swoim Klientom oferuje bezpłatny transport do miejsca pracy, zakwaterowanie i wyżywienie, jak również kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne na podstawie karty EKUZ. Jest to praca legalna, zawarta w oparciuo umowę cywilnoprawną.
 • Praca za granicą - intensive-group.pl

  Ekonomia
  Nasza firma działa jako agencja pracy za granicą, jak i pracy tymczasowej. Gwarantowana jest przez nasz rzetelność i kompetencja w realizacji codziennych zadań. Intensive Group jako marka związana z branżą rekrutacji i doradztwa personalnego upowszechnia dobre praktyki, ułatwiając najważniejszym podmiotom rynku pracy nawiązywanie współpracy i realizację założonych celów. Warto zatem zapoznać się z naszą ofertą na stronie www.


:: www.sedulus.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.sedulus.pl

Ulica: ul. Jana Łangowskiego 1

Miasto: Opole
Kod: 45-031
NIP: 1990112387

Telefon: 608 554 697Kategorie:

Opis:

Z przyjemnością chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę naszej firmy Sedulus. Na życzenie naszych klientów prowadzimy rekrutację do pracy na terenie Unii Europejskiej. Warto zapoznać się ze świadczonymi przez nas usługami. Oferty posiadamy zarówno dla pracowników jak i pracodawców. Wyróżnia nas krótki czas wykonania zlecenia, który jest niezależny od tego, czy współpracujemy z pracodawcą, czy pracownikiem, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu usługi na najwyższym poziomie w jak najkrótszym czasie. Nasi pracownicy znajdą dla Państwa pracę tymczasową jak i stałą. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej oraz kontaktu.