Podobne strony

 • PPH Jawor Sp. z o.o.

  Konstrukcje metalowe
  Strona poznańskiej firmy zajmującej się produkcją i montażem stolarki aluminiowej. Na stronie trochę więcej danych, plus przykłady realizacji.
 • Montex

  Żaluzje, rolety, ...
  Wizytówka producenta rolet i żaluzji z Zabrza. Na stronie oferta i dane teleadresowe.
 • ZUPH "Metrex"

  Żaluzje, rolety, ...
  Firma produkuje różnego rodzaju osłony okienne: żaluzje, żaluzje poziome 16 mm, verticale, rolety zewnętrzne, roletki tekstylne tradycyjne, roletki tekstylne w kasetkach oraz moskitiery. Strona zawiera szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie.
 • KRISPOL Sp. z o.o. - bramy, kraty, rolety, moskitiery

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  KRISPOL Sp. z o.o. - producent – bramy garażowe segmentowe i rolowane, bramy przemysłowe segmentowe i rolowane, kraty rolowane stalowe i aluminiowe, rolety zewnętrzne aluminiowe i pcv, moskitiery, automatyka.
 • Okiennice

  Żaluzje, rolety, ...
  Firma specjalizuje się w sprzedaży okiennic i rolet. W jej ofercie znajdziesz również: okna, bramy garażowe, moskitiery i żaluzje. Szczegóły oferty - na stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: www.rolety-dukat.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://rolety-dukat.pl

Ulica: ul.Michałowska 23/6

Miasto: Poznań
Kod: 60-645
NIP: 7811215703

Telefon: 61 8501188
Opis:

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę firmy Dukat z siedzibą w Poznaniu. Firma została stworzona w 1997 roku. Od tamtego czasu bezustannie funkcjonuje na rynku, stale dostosowując ofertę swoich usług do potrzeb klientów. Firma zajmuje się między innymi produkcją i montażem żaluzji fasadowych, stosowanych do ochrony przed słońcem w budynkach mieszkalnych a także biurowcach. Dzięki temu produktowi, można ograniczyć konieczność użytkowania systemów klimatyzujących. Wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z pełnym zakresem oferowanych przez firmę usług zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową.